Вход | Регистрация
21.09.2016 | 02:32 Володимир
Мода

Трохи про клубні танці

клубні танці


Щодня сотні шкіл і студій проводять уроки, покликані навчити клубним танцям. І кожен день після півтори години тренувань на вулицю виходять дівчата і хлопці, які не стільки розігрілися і втомилися, скільки стали відчувати себе сильніше, впевненіше і привабливішими. Не дарма клубні танці день за днем стають дедалі популярнішими. Сьогодні дуже модно не просто відвідувати різні тусовки і дискотеки, а ще й відточувати, удосконалювати свої вміння в різних танцювальних секціях і школах.


Комментариев: 0    Оценок: 0
21.09.2016 | 02:21 Володимир
Мода

Як правильно вибрати теплі колготки

Теплі колготи


Практично всі жінки холодною зимою купують теплі колготки, що б ноги залишалися в теплі, але часто після носіння такого одягу підсумок може бути сумним. Більшість особин прекрасної статі стикаються з такими труднощами, як висипання різного роду, екземи, свербіж, печіння, а все через те, що колготки підібрані не правильно. Якими ж методами потрібно керуватися, щоб вибрати правильно теплі колготки?


Комментариев: 0    Оценок: 0
13.10.2012 | 20:43 Володимир
Мода

10 правил удачного шопинга

Наверное, каждая женщина в душе шопоголик, что в принципе, не так уж и плохо: это отличный способ снять стресс. Но есть возможность впасть еще в большую депрессию, если покупать все, что душе угодно. Сберечь нервы и сэкономить деньги помогут наши полезные правила:


Комментариев: 0    Оценок: 0
08.09.2012 | 21:56 Володимир
Мода

Як вибрати колготи

Напевно колготи можна сміливо назвати невід'ємним елементом гардеробу будь-якої сучасної жінки.


Комментариев: 0    Оценок: 0
29.07.2012 | 13:51 Володимир
Мода

Значення кольорів в одязі


На перший погляд може здатися, що колір не так вже важливий. Але насправді, правильне поєднання і значення кольорів - дуже важливий елемент для формування певного образу і отримання бажаної реакції на нього.


Комментариев: 0    Оценок: 0
26.07.2012 | 17:13 Володимир
Мода

Одежда на все случаи жизни

Женская мода склонна к очень частым переменам. То, что было модно в одном сезоне, вряд ли будет актуально в следующем, или через сезон.  Поэтому составить идеальный дамский гардероб, который бы соответствовал модным тенденциям на протяжении нескольких лет, практически невозможно. С одной стороны, такая ситуация не может не радовать, так как покупка новой одежды для любой девушки всегда является праздником, а с другой стороны

Комментариев: 0    Оценок: 0
25.07.2012 | 20:05 Леді
Мода

Правильне нанесення макіяжу

Вам вже, напевно, набридла яскраво - червона помада і звична синя туш. Спробуйте приміряти зовсім новий шикарний - шоколадний образ! Наш варіант по правильному нанесення макіяжу ще нікого не залишав байдужим.


Комментариев: 0    Оценок: 0
21.07.2012 | 00:26 Володимир
Мода

Жінки Африки. Які вони?

Усі жінки дуже різні, і кожна з нас - індивідуальність. Тому нав'язані нам параметри і норми краси - не більше, ніж дурість. Особливо це відчувається, коли перед тобою з'являються жінки Африки - спекотні красуні з Кенії, Тунісу, Конго і Марокко.

Комментариев: 0    Оценок: 0
15.07.2012 | 18:16 Володимир
Мода

Незамінні речі вашого гардероба

Щоб у будь-якій ситуації виглядати ефектно, достатньо мати основний набір одягу, від якого надалі можна відштовхуватися, і «розбавляти» своїми деталями. Отже, знайомтеся з базовими речами жіночого гардеробу:


Комментариев: 0    Оценок: 0
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net