Вход | Регистрация
21.04.2017 | 11:36 Володимир
Семья

Надійна хімчистка в Києві - це гарантія чистоти вашої квартири

Для сучасної людини дуже актуальною проблемою є дефіцит часового ресурсу.Ми постійно на роботі, тому часом не здатні виділити кілька годин для виконання навіть елементарних справ.


Комментариев: 0    Оценок: 0
09.09.2016 | 00:31 Володимир
Семья

Цікаво про Росію


Деякі з цих фактів загальновідомі, але все одно згадати їх зайвий раз - одне задоволення. А якісь цікаві факти про Росію з цього списку багато, можливо, дізнаються вперше.

Комментариев: 0    Оценок: 0
09.01.2013 | 20:51 Володимир
Семья

Шлюбний контракт

При створенні сім'ї, наші любовні відносини, будуються на згоді, взаємній повазі, тому і здається, що шлюбний договір - це щось образливе, якась просто недоречна річ. Але, як тільки відносини в родині починають загострюватися, ми вже так не думаємо, і глибоко каємся, що відмовилися його укласти.


Комментариев: 0    Оценок: 0
09.01.2013 | 20:01 Володимир
Семья

Як керувати чоловіком?

Чоловіча психологія для жінок - це темний ліс: ви просите його повернутися раніше з роботи, а він знову спізнюється, всі домашні справи знову лежать на вас ... Пора б розподілити домашні обов'язки! Щоб в будинку було щастя, одних почуттів мало, необхідно правильно облаштувати домашній побут.


Комментариев: 0    Оценок: 0
08.10.2012 | 22:52 Леді
Семья

Свадьба – самое важное мероприятие в жизни двух любящих друг друга людей.

Этот знаменательный день оставляет след в памяти на всю жизнь до глубокой старости, и важен не только для самих молодожен, но и для их друзей, родных и близких людей.

Сейчас существует много разнообразных способов сделать свою свадьбу оригинальной и именно такой, о которой Вы мечтали.


Комментариев: 0    Оценок: 0
06.10.2012 | 19:36 Володимир
Семья

Як вибрати прасувальну дошку

До вибору прасувальної дошки потрібно поставитися не менш відповідально, ніж до вибору праски. Від якісної і правильно підібраною прасувальної дошки залежить багато чого: якість, швидкість і легкість прасування. А це особливо важливо при роботі з виробами, що мають складні деталі: рукави і коміри. Ваш комфорт і затишок також залежить від виду прасувальної дошки: варто вибрати не ту - і гладити доведеться в незручній позі ...


Комментариев: 0    Оценок: 0
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net