Вход | Регистрация

Догляд за волоссям у зимовий час

10 января 2013, 20:23
Володимир
журналист
Догляд за волоссям у зимовий час

Кожній людині приємно мати гарні, здорові і охайного вигляду волосся. Приходить подібний результат краси не відразу, а дається він регулярним доглядом за волосяним покривом голови і негайним реагуванням на такі фактори, як зміна сезону, стресовий стан, переживання організмом нестабільного стану. У випадку будь-якого уповільнення, надалі доведеться докласти набагато більше зусиль і часу для видужування волосся.Особливо гостро волосся реагують на зміну літнього та зимового сезонів. У зимову пору року всі розсудливі люди і бажаючі убезпечити свої похилі роки від головних болів, мігрені і перуки, намагаються носити головні убори. Але через головного убору, холодного повітря на вулиці і сухого повітря в приміщенні волосся швидко жирніє і тому вимагають додаткового захисту. У такий час категорично забороняється мити волосся гарячою водою, так як це спровокує їх крихкість і підсилить виділення сальних залоз.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лікування овочами


Температура води повинна бути приблизно 22 градуси за Цельсієм, а це значить не холодна і не гаряча. У зимову пору року від недоліку сонячного світла, натуральних вітамін і мікроелементів страждають не тільки люди, стаючи сумними, млявими, менш рухливими, але і волосся. Тому в раціоні харчування повинні в обов'язковому випадку присутніми молочні та бобові продукти, крупи, овочі, фрукти, морська риба і натуральні соки. В обов'язковому порядку необхідно паралельно приймати риб'ячий жир і вітамінно-мінеральні добавки, що в результаті принесе користь для організму від нігтів до кінчиків волосся.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Секрети гарного зоруВсі лікарі, професори, косметологи і дерматологи рекомендують утриматися взимку від великих температурних перепадів зовнішнього середовища і надмірних фізичних навантажень, так як це негативно позначається не тільки на організмі, але і на волоссі.


Можна навести декілька прикладів фізичних навантажень і одночасно розглянути дії з реабілітації організму. До екстремальних навантажень на організм людини відносяться загартовування на морозному повітрі і заняття активними видами спорту поза опалювальних приміщень з великими негативними температурами.


Активними видами спорту взимку є біг на лижах, катання на сноуборді і їзда на ковзанах. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Натуральні засоби від застуди

Після активного навантаження на організм, волосся під головним убором, як правило, стають вологими від поту, тому по прибуттю додому необхідно втерти в шкіру голови настій алое і прийняти теплий душ, змивши волосся шампунем. До шампуню, необхідно додавати базові та ефірні масла, які позитивно впливають на подальший стан волосся. Застосовуючи дані методи, жінка завжди буде мати волосся, наповнені життєвою силою, пружністю і здоровим блиском.


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net