Вход | Регистрация

Правила ідеальної коханки

09 января 2013, 20:32
Володимир
журналист
Правила ідеальної коханки

Дуже часто бажання стати ідеальною коханкою, так і залишається в жіночих мріях. Де ви вважаєте, що у ваших обіймах йому настільки добре, що він зовсім не дивиться по сторонах, незалежно від того: чи живете ви разом або зустрічаєтеся тільки зрідка. У фантазіях - він чекає побачень з вами, так як, знає, що ви отримаєте тоді просто неземні насолоди. Але, на жаль, поки - це просто мрії! Як же зробити так, щоб втілити їх в реальність, і стати ідеальною коханкою?


Ми відкриємо вам декілька секретів, які неодмінно вас виручать.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що цінить чоловік в жінці1. Від усього отримуйте задоволення. Якщо навіть ви не є щасливою володаркою параметрів Анджеліни Джолі, знайте, що жінка, що випромінює бажання, автоматично притягує погляди чоловіків, причому кращих чоловіків. Крім того, чоловік одразу відчуває, коли дама займається любов'ю зі справжнім бажанням і з щирим задоволенням. Але, якщо раптом, десь у глибині душі, ви відчуваєте скутість, невпевненість у ліжку, а тому віддаєте собі звіт, що робити це, вам не подобається, то вам терміново необхідно розкривати свою сексуальність. Якщо вважаєте це доречним, то попросіть свого молодого чоловіка, щоб він з'ясував, які ж точки вашого тіла, найбільш чуйні на волосіні, якщо ви поки соромитеся попросити про це, зробіть самостійно.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Найкращі ідеї для передвесільного дівочника


2.
Развивайте фантазію. Стосунки чоловіка і жінки, складні і багатогранні, часто вони включають елемент гри. Пам'ятайте, що справжня спокусниця, ніколи від неї не відмовляється. Вона вміє перевтілюватися, змінювати амплуа, придумувати збуджуючі декорації і еротичні ігри: то вона недоступна принцеса, то зваблива гейша. Адже любовний запал часто охолоджує звичка, невміння змінюватися. А ідеальна коханка, не дозволяє собі розслаблятися, і з нею ніколи не буває нудно.3.Стремління до нового. Секрети чоловічої психології криються в постійному бажанні нововведень. І нехай ви живете вже кілька років разом, і він став для вас, як відкрита книга, спробуйте знайти нові способи здивувати його чимось пікантним. Варто відшукати нові способи і джерела насолоди, в цьому часто допомагають енциклопедії сексу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

5 правил гарного розставання


4. Не забувайте стежити за своїм тілом і зовнішністю. Природно, що розміри талії і обсяги стегон - особиста справа кожного, але, все-таки не треба захоплюватися цукерками і плюшками, але і впадати в такі крайнощі, як постійні дієти, теж не слід. Адже, згідно з опитуваннями чоловіків, їм не настільки важливі параметри тіла, як його свіжий запах і красива, чиста білизна. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Фрази, які призводять до сексу5. Вибирайте чоловіків самі. Не варто триматися за першого зустрічного, як за соломинку порятунку, вибирайте саме тих партнерів, які співпадають з вами за інтересами, по любовним потребам, адже, не секрет, що для когось нормальний секс - це пара раз на місяць, а для кого -то мало пари раз у день. Тому варто шукати супутника, що розділяє ваші потреби. Ніколи не варто переступати через свої бажання: не хочеться сексу, ви маєте повне право від нього відмовитися, і просто заснути на його плечі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чоловічі фрази що найбільше дратують жінок6. Жертовність - це не для вас. Якщо дівчина в собі абсолютно впевнена, вона ні в якому разі не стане миритися з болем і неприємними відчуттями в ліжку. Вона не стане прикидатися задоволеною, якщо щось на цей раз її не влаштувало, не стане ризикувати і займатися любов'ю без презерватива, сподіваючись, що цього разу все обійдеться, лише б партнерові було добре. Ні, все це доля невдах!7. Навчіться поважати його волю. Ідеальна коханка не сидить з сумним виглядом біля вікна, в очікуванні свого принца. Вона чудово знає, чим себе зайняти, і куди піти без нього. Тим більше їй не приходить в голову нескінченно надзвонювати йому по телефону, тотально контролюючи його життя. Вона не катує його питаннями, типу «єдина є вона в нього, і наскільки він її любить?»


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТОП-20 речей, які потрібно вспіти до 40 років


Англійські вчені, ознайомившись з опитуваннями молодих пар, зробили висновок, що ідеальні улюблені, обов'язково, раз день признаються один одному в любові, пару раз в місяць підготовляють романтичну вечерю, і не менше трьох разів на тиждень займаються любов'ю. Ми, звичайно, не закликаємо вам робити все по-писаному, рішення за вами, але, повірте, всі правила не були взяті зі стелі, просто вони народилися з життя.Женский онлайн журнал, ЛЕДИ bayura;)net


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net