Вход | Регистрация

Як керувати чоловіком?

09 января 2013, 20:01
Володимир
журналист
Як керувати чоловіком?

Чоловіча психологія для жінок - це темний ліс: ви просите його повернутися раніше з роботи, а він знову спізнюється, всі домашні справи знову лежать на вас ... Пора б розподілити домашні обов'язки! Щоб в будинку було щастя, одних почуттів мало, необхідно правильно облаштувати домашній побут.


Чоловік повинен вам у всьому допомагати. Не треба забувати, що психологія сімейних відносин повинна будуватися не на агресивному критиці, а на більш результативному позитивному поході. Коли ви хочете, щоб чоловік щось зробив, потрібно попросити ласкаво, підкресливши, що для вас це дуже важливо. Багатьох жінок пересмикує від думки, що для того, щоб домогтися чогось від партнера, треба використовувати виверти. Тільки от чому? Невже вони думають, що ними не маніпулюють в магазинах, шляхом реклами і це робить навіть власна дитина? Життя удвох, швидко навчить вас, що щирість і чесність не завжди до місця.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТОП-20 речей, які потрібно вспіти до 40 років


Замість слів, погроз, криків, на допомогу часто приходить життєва мудрість. Навіть найвідоміші психологи рекомендують використовувати прийом маніпуляцій. Він ефективний і нікому не шкодить, якщо застосовано з розумом. Наприклад, ви хочете, щоб чоловік сам готував. Навіть, якщо ви дуже любите готувати, такі обов'язки краще ділити навпіл. Чоловіки чудово справляються з приготуванням їжі, треба їх тільки долучити до цього. Почати варто з прохання, приготувати звичайний бутерброд. З'ївши його, варто розхвалити талант чоловіка, сказавши, що в житті не їли такого смачного бутерброда. Через кілька днів, можна попросити приготувати яєчню на сніданок, пославшись на те, що не встигаєте. Діючи поступово, ви досягнете того, що ваш чоловік відкриє в собі кулінарний талант. Цей спосіб, заснований на підвищенні самооцінки, адже, ніщо так не мотивує нас до дії, як впевненість, що ми робимо це прекрасно.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що цінить чоловік в жінці


Наступна проблема - ви хочете змусити чоловіка, зайнятися прибиранням. Хоча ви впевнені, що зробите це набагато швидше і якісніше, ніж він, варто терпляче йти до своєї мети. Якщо ви привчили його до порядку, своїми нескінченними прибираннями, варто діяти з точністю до навпаки: перестати прибиратися, а, коли вдома буде бардак, сказати, що ви захворіли, попросивши його, прибратися замість вас. Такий стиль поведінки - поведінка слабкої жінки. Тільки тут часто виникає проблема - ми не вміємо просити, нам легше зробити самій. Це серйозна помилка. Чоловікам дуже подобається, коли ви даєте їм зрозуміти чи говорите, як вам потрібна їхня допомога. Мистецтво полягає, що просити треба ніжним голосом, даючи знати про свою слабкість. Це реально працює!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як дізнатися чи зраджує хлопець?


Як зробити, щоб чоловік, нарешті, полагодив кран? Тут, тактика повинна бути побудована на конкуренції. Варто сказати чоловікові, що раз він не вміє лагодити кран, або забивати цвяхи і т.п., ви сьогодні запросите сусіда, з золотими руками, який вміє робити все. А можна попросити, в компанії знайомих про таку допомогу, щоб чоловік це чув. Тоді можете не сумніватися, так-сяк, він зробить все сам. Хваліть його за будь-яку дрібницю, нехай навіть це зроблено криво і навскіс. Тільки утримайтеся від докорів на його адресу при сторонніх.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як сподобатися чоловікові по листуванню: 8 способів


Як зробити, щоб чоловік зліз з дивана і провів вихідні з вами на ваш розсуд? На вулиці прекрасний день і ви хочете прогулятися з ним по парку, тільки його не відірвеш від телевізора чи комп'ютера? Варто запропонувати йому в якості альтернативи прогулянці, таке заняття, від якого він точно б відмовився. Наприклад, скажіть, що ваша мама просила його щось прийти і відремонтувати. При такому жорсткому виборі, він, природно, віддасть перевагу прогулянку, ще й з радістю. Як навчити чоловіка тримати своє слово?


Часто трапляється так, що чоловік, обіцяє подзвонити вам днем і повідомити, у скільки він прийде з роботи, ви цікавитеся цим, щоб знати до якого часу підготувати вечерю. Але він не дзвонить і не повертається. Вам доводиться залишити вечерю в холодильнику і йти спати. На ранок - у вас скандал. Тут треба застосувати принцип рівності: як ти зі мною, так і я з тобою. У найближчі кілька тижнів не готуйте вечерю взагалі. А через кілька днів, домовившись з ним зустрітися після робочого дня, спізніться на годину. Він почне дорікати, а ви використовуйте його ж аргументи. Принцип рівності дасть йому відчути себе, так як ви в той момент.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як перемогти самотність?


Як зробити, щоб він частіше телефонував вам, їдучи з дому у відрядження? Якщо він не дзвонить, а мобільний вимкнений, ви хвилюєтеся, а зателефонувавши на наступний день, він дивується - з чого б це? Наступного разу не беріть трубку на перші кілька разів. А взявши потім трубку, варто здивуватися, що це він хвилюється, у вас купа справ, ви зовсім забули про нього. Тут почне діяти принцип контролю над оточенням, він почне дзвонити частіше. А ви спробуйте в цей час зайнятися собою, а не ламати голову, чим він там займається. Тоді, він в свою чергу буде ламати голову, чим це ви там розважаєтесь?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Гуманістичний підхід до виховання дітей


Як змусити чоловіка стежити за собою? Чоловіки, часто критикують нас жінок, але при цьому не стежать за собою. Почніть стежити за собою більш ретельно, одягатися нарядно, щоб він звернув на це увагу. Потім в розмові, пропустіть кілька фраз, про те, що чоловіки говорять вам компліменти. Напевно, це дасть йому стимул, почати стежити за своєю зовнішністю та одягом.


Як зробити, щоб все було по-вашому? Якщо ви мрієте про щось, а ваш чоловік не підтримує таку точку зору, варто застосувати принцип конформізму. Він полягає в тому, що при розмові треба перейняти позу, жести чоловіка, ведіть себе так як він, дистанцію при цьому треба скоротити до мінімуму. Варто погодитися з його твердженням, але в кінці вставити своє «але» ... і надати незаперечні аргументи.


Вірте, така розмова закінчиться вашою перемогою!...


Женский онлайн журнал, ЛЕДИ bayura;)net


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net