Вход | Регистрация

Гуманістичний підхід до виховання дітей

09 января 2013, 17:56
Володимир
журналист
Гуманістичний підхід до виховання дітей

1. Ніколи не карайте дітей. Головну увагу приділяйте не тільки на корекції поведінки, але також на налагодження довірчих відносин з ними.


2. Не потрібно засуджувати чи тільки схвалювати вчинки дитини - їх слід аналізувати і розуміти.3. Ставте перед дитиною тільки конкретні вимоги та чітко пояснюйте, чому в тій чи іншій ситуації слід діяти саме так.4. Не критикуйте дитину за неуспішність, а тим більше не виставляйте його на посміховисько, не дорікайте і не принижуйте. Його помилки - це, перш за все, ваші помилки.5. У вихованні стаєте «над дитиною», а якщо і доведеться це зробити, то тільки для її захисту.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 правил удачного шопинга6. Завжди уважно слухайте дитину, заохочуйте діліться своїми турботами. Пожалійте його під час розмови, ненав'язливо направте на ухвалення правильного рішення.7. Хваліть дитину від душі, вірте в нього і довіряйте своєму чаду, а головне - любите його тільки за те, що він - дитина.8. Пам'ятайте,що порівнювати дитину можна тільки із ним самим - сьогоднішнім і вчорашнім.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як уберегти шкіру від передчасного старіння9. Пам'ятайте: повага припускає відсутність насильства. Нехай дитина буде рости і розвивається таким, яким його створив Господь. Повага - це здатність усвідомлювати унікальну індивідуальність вашої дитини. Любов - акт віддачі: значить віддавати іншій людині свою радість, свої інтереси, розуміння, знання, почуття.Женский онлайн журнал, ЛЕДИ bayura;)net


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net