Вход | Регистрация

Як сподобатися чоловікові по листуванню: 8 способів

06 октября 2012, 20:01
Володимир
журналист
Як сподобатися чоловікові по листуванню: 8 способів

Поширений стереотип: чоловікові в першу чергу подобається зовнішність дівчини і фігура. Насправді будь-який представник сильної статі звертає увагу насамперед на індивідуальність. Тому дівчина повинна створити свій стиль у всьому: починаючи від одягу, закінчуючи манерою спілкування. Це і є головний прийом, який допоможе зацікавити молоду людину при листуванні. Однак не треба лізти зі шкіри, намагаючись виглядати оригінальною і цікавою.


Для тих, хто хоче змінити свої дані в анкеті на сайті знайомств, будуть незамінними кілька прийомів.

Викласти різноманітні знімки
 


Чоловіки любили, люблять і завжди будуть любити очима. Тому перше, що має зробити дівчина, яка бажає викликати симпатію у співрозмовника, - викласти на сайт кращі фото. Це не стосується непристойних знімків, на яких жінка постане голою або в непристойних позах. Фотографії повинні в тій чи іншій мірі відображати характер дівчини. За допомогою знімків можна познайомити віртуальних друзів з захопленнями, а так само відобразити творчі здібності. Незвичайне фото здатне показати оригінальність дівчата краще будь-яких написаних слів. При цьому дівчина повинна викладати не тільки свої, але і групові фотографії. Особисті портрети власниці відображають стан душі, а групові показують, що вона не тільки цікава, але і товариська.


Читайте також:

Поради для справжніх дівчатСкопіювати «зоряну» ідею
 


Багато людей марно бояться копіювати ідеї цікавих особистостей. Не варто лякатися цього. До свого стилю цілком можна додати які-небудь незвичайні аксесуари, а зачіска, запозичена у зірки, покаже належність до певної модної тенденції або музичного напрямку.

 


Новаторство
 


Виділитися з натовпу інших привабливих дівчат можна за допомогою експериментів. Це можуть бути варіанти власного стилю одягу, творчі роботи, відсутність страху спробувати змінити щось у зовнішньому вигляді. Крім фотографій з людьми можна так само викласти знімки творчих робіт, якщо вони є, а під ними написати дату створення.


Читайте також:

Що цінить чоловік в жінці Ніякого негативу 

Не варто розповідати віртуальному співрозмовникові про негативні життєвих ситуаціях, скаржитися на обставини або події, що відбулися. Розділ «про себе» повинен складатися тільки з позитивних і привабливих історій з особистого досвіду. Чоловіки не люблять жінок, які тільки й роблять, що скаржаться на проблеми і діляться особистими таємницями при першій же розмові.


Читайте також:

ТОП-20 речей, які потрібно вспіти до 40 роківГарний настрій та позитив 

Немає нічого більш захоплюючого, ніж гумор. Саме через це будь-яка дівчина повинна мати почуття гумору, розуміти чужі жарти і вміти добре пожартувати сама. При спілкуванні з людиною можна жартувати пошло або саркастично. Якщо дівчина розповідає непристойності, то молода людина може подумати, що вона занадто маленька і несерйозна. А сарказм наводить на думку, що це вже не дівчина, а доросла жінка за 30 з багатим життєвим досвідом. Для того щоб скласти у співрозмовника приємне враження, потрібно спілкуватися на позитиві, розповідати про приємні події та враження, давати поради подивитися фільм, прочитати цікаву книгу або послухати хорошу музику. Це сприяє тому, що у переписували з'явиться більше спільних інтересів.


Читайте також:

Чоловічі фрази що найбільше дратують жінокНе брехати


 


Мабуть, найгірше, що може зробити дівчина при спілкуванні на сайті знайомств - брехати і приписувати собі неіснуючі якості. Не можна ні підкреслювати свої мінуси, ні приховувати їх. Кращий варіант - завжди залишатися собою. Чоловікам подобаються порядні, чесні та веселі дівчата. Ця порада актуальна не тільки при спілкуванні через інтернет, але і в реальному житті.


Читайте також:

Фрази, які призводять до сексуКольори на фото
 


Психологи вважають, що певні кольори фотографій приваблюють чоловіків в тій чи іншій мірі. Наприклад, дівчата, в одязі яких переважають пастельні рожеві і помаранчеві кольори представляються чоловікам романтичними і чуттєвими натурами. До того ж, дівчина будь-якого віку, з будь-яким кольором волосся і типом шкіри буде добре виглядати в цій колірній гаммі. Тому бажаючим привернути увагу потрібно забути про чорно-білих і безбарвних фотографіях, спробувавши додати в свій гардероб одяг нових кольорів.


Читайте також:

Как соблазнить мужчину своей мечтыСтислість
 


Відоме прислів'я виправдовує себе. Чоловіки не люблять, коли жінка пише їм довге повідомлення або затягує розмову. Тому переписка повинна бути тільки по суті, і в ній потрібно висловлювати свої найцікавіші риси характеру: почуття гумору і знання міри.


А вот здесь можно купить через интернет  цветы для леди.


По материалам: ledi.bayura.net/
Теги: як, чоловік
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net