Вход | Регистрация

Як вибрати прасувальну дошку

06 октября 2012, 19:36
Володимир
журналист
Як вибрати прасувальну дошку

До вибору прасувальної дошки потрібно поставитися не менш відповідально, ніж до вибору праски. Від якісної і правильно підібраною прасувальної дошки залежить багато чого: якість, швидкість і легкість прасування. А це особливо важливо при роботі з виробами, що мають складні деталі: рукави і коміри. Ваш комфорт і затишок також залежить від виду прасувальної дошки: варто вибрати не ту - і гладити доведеться в незручній позі ...


Купуючи прасувальну дошку: на що потрібно звернути увагу?Легкість. Для того щоб погладити речі, жінка не повинна щодня надриватися, тому дошка для прасування має бути максимально легкою.Міцність. У магазині перевіряйте дошку на наявність «слабких місць»: вона повинна міцно стояти, не хитатися і не прогинатися.Площа робочої поверхні. Щоб вам не довелося в процесі прасування постійно підтягувати і перевертати речі, вибирайте широку дошку. Сама поверхня повинна бути м'якою і непригораємою.


Читайте також:

Як вибрати колготи

Бажано, щоб дошка мала регулювання висоти. При цьому потрібно орієнтуватися на наступні критерії якості: фіксація висоти - надійна, регулювання - проста. Спробуйте скласти прасувальну дошку, подивіться, як вона виглядає в складеному вигляді. Чим більше вона буде компактною, тим менше займе дорогоцінного простору.Буде просто чудово, якщо прасувальна дошка буде обладнана спеціальною підставкою для праски, яка складає з нею одне ціле. Така підставка потрібна для того, щоб запобігти падінню праски на стіл або підлогу. Відмовтеся від дошки, яка замість підставки має скоби - вона небезпечна.Прасувальна дошка часто має окрему дошку для прасування рукавів, різні полички і кріплення для вішалок. У більшості випадків вони вам не знадобляться. А ось все і вартість самої дошки вони значно збільшать!Читайте також:

Поради для справжніх дівчатТаким чином, хороша прасувальна дошка володіє наступними параметрами:

- Надійність
- Легкість
- Регулювання висоти
- Надійна і якісна підставка для праски
- М'яке антипригарне покриття

- Більша робоча поверхня


А вот статья о том как устанавливаются натяжные потолки на кухне.


По материалам: ledi.bayura.net/
Теги: як, поради
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net