Вход | Регистрация

Що цінить чоловік в жінці

02 октября 2012, 15:16
Леді
журналист
Що цінить чоловік в жінці
Не так давно я вивчала дані одного соц. опитування, в якому брали участь тільки чоловіки і відповідали вони на одне єдине питання: які три основні якості в жінці ви цінуєте найбільше? Я була впевнена, що перше місце міцно займуть краса, зовнішність, фігура, груди, ноги? Словом, щось з цієї тематики. Але моєму здивуванню не було меж, коли я ознайомилася з результатами!

Виявляється, наша сильна стать в жінці найбільше цінує розум ...! У всякому разі, так стверджує ВЦВГД. А краса, на загальне здивування самих жінок, не займає лідируючих позицій і зовсім не є фаворитом у чоловіків. В дійсності, добра половина чоловіків до 40 років в жінці найбільше цінує розум, а вже потім сексуальність, красу, дбайливість і ніжність. До речі, красу навіть ті молоді люди, яким ще не стукнуло 25 років, поставили лише на третє місце. А тих, кому за 45, краса як така не дуже-то й хвилює - у них з віком з'являються абсолютно інші цінності і у відносинах цінується більше взаєморозуміння і турбота, ніж зовнішні дані і краса.


Так що, якщо серйозно поставитися до даними ВЦИОМ, то можна сміливо стверджувати - не родись красивою, а будь розумною і полум'яна любов тобі забезпечена.

Читайте також:

Чоловічі фрази що найбільше дратують жінокЯ допускаю, що ставлячи розумну жінку на перше місце, наші чоловіки дещо лукавлять, тому що в житті виходить навпаки - від розумних вони найчастіше біжать, і зовсім не схвалюють, коли жінка виявляється розумнішою за свого обранця. Чого гріха таїти - не люблять наші мужики розумних жінок. А все тому що боятися: на тлі розумної жінки вони самі будуть виглядати не дуже переконливо (в сенсі розуму).


А насправді жінка повинна бути досить хитрою, щоб «сховати» і не випинати свій розум напоказ і мудрою, щоб якщо чоловік хоче здаватися розумним, вона дозволить йому бути таким. А щоб бути хитрою і мудрої потрібно обов'язково бути розумною. Ось таке рівняння!

Читайте також:

5 правил гарного розставанняОцінюючи розум як найціннішу якість жінки, чоловіки явно хочуть кілька полестити собі, розмірковуючи: як же я, такий розумний, зможу жити з дурепою? Звичайно, мені потрібна розумна, з ким же мені розумні бесіди вести?


До речі, в Європі у чоловіків дещо по-іншому розставлені пріоритети щодо жінок і на перше місце європейці якраз таки ставлять красу і зовнішність жінки. Їм важливо щоб у жінки була хороша фігура і цікава зовнішність. І вони про це говорять відкрито, без лицемірства. Так що, мигдалеподібні очі для європейців важливіше жіночої душі!


А що стосується якостей, то мало не головна якість, яку чоловіки-європейці хочуть бачити в жінці - це вихованість, ввічливість і делікатність. Друга за значимістю якість - щоб жінка була не агресивна в сексі (мабуть комплекс є і у європейців, хоча ми і вважаємо їх більш сексуально просунутими). Також для іноземців важливо, щоб жінка не говорила нічого поганого про своїх колишніх чоловіків, коханців. Мабуть вони боятися, що через якийсь час жінка також погано може відгукнутися і про них.

Читайте також:

Фрази, які призводять до сексуА ось до розуму в іноземців відношення двояке: якщо жінка збирається будувати з чоловіком серйозні стосунки, вона апріорі не повинна бути дурною, але й надто розумною інтелектуалкою бути не бажано.


І тепер я не знаю: чи то наші чоловіки морально духовніші іноземців, чи то європейці просто чесніше відповідали на запитання соціологів? А може бути, наші російські мужики є закінченими егоїстами? Адже на друге місце більше половини чоловіків, яким за 25 років і вище, поставили увагу і дбайливість. І всім гранично ясно, що тут мається на увазі далеко не увага і турбота жінки до свого здоров'я.


Звичайно, не треба з наших чоловіків робити повних і закінчених інтелектуалів - їм теж важлива зовнішність і фігура адже, незважаючи на різні соціальні опитування знайомство з жінкою, як не крути, починається з оцінки зовнішності. Так було, і так буде. Але одночасно в цим, чоловік ніколи не вибере худу «розписну барбі» для серйозних стосунків, тому що ними цінується натуральна краса, а не густий шар штукатурки, по яких не видно справжнього обличчя.

Читайте також:

ТОП-20 речей, які потрібно вспіти до 40 роківДодайте до оцінки зовнішності ще таку якість як сексапільність, яке теж грає не останню роль у складанні «портрета» жінки. Причому це незвичайна якість яку не можна «помацати» і точно описати - це щось невловиме на фізичному рівні, як «запах жінки», в якому сплітаються воєдино всі відчуття від неусвідомлено підсвідомого до цілком відчутного. І кожен чоловік відчуває цю сексуальність по своєму: те, що в жінці хвилює і «чіпляє» одного, може відштовхувати і відлякувати іншого. Але для більшості чоловіків чуттєвість, ніжність і жіночність залишаються головними рисами ознаки жіночої сексуальності.

А ось коли «знайомство очима» проходить, тоді в свої права вступає оцінка інших якостей особистості жінки, таких як загадковість, щирість, почуття гумору, вірність, скромність ... А в більш пізньому віці - мудрість, відданість, самодостатність, доброта, чесність, розуміння . Додайте сюди ще відсутність ревнощів, стервозності, шкідливих звичок і додайте - вміння виховувати дітей і грамотність ведення домашнього господарства. Ось вам повний набір якостей ідеальної жінки (дружини) в мріях будь-якого чоловіка.

Читайте також:

Сприятливі дні для стрижкиАле, як відомо, ідеальних жінок (як втім, і чоловіків) не буває і чоловіки, прекрасно розуміючи це, в підсумку одружуються на звичайних середньостатистичних дівчатах дуже далеких від їх ідеалу, що не заважає їм надалі бути щасливими.


До чого в підсумку ми прийшли?


Краса, як мовиться, руйнівна сила. Але розум - набагато важливіше. І розумним мужикам (а інші нам не потрібні!) Насправді не так вже й важливі «технічні характеристики» 90-60-90. Брюнетка, блондинка, розмір грудей - виявляється, не так вже це і суттєво для сімейного життя. Набагато важливіше, щоб було про що поговорити. Чоловікові не потрібна просто красива «лялька», йому потрібна мудра жінка, з якою є про що поговорити і є про що помовчати. Якщо чоловікові потрібна порада в скрутну хвилину - він без зволікання її отримає. Причому це буде цінна, розумна порада, а не «охи, ахи» на цілий день.


Можна написати ще на пару листків тих якостей, які чоловіки мріють бачити в своїх супутницях - і товариськість, і безкорисливість, і розсудливість, і вміння прощати і т.д. Але кожен чоловік індивідуальний, тому і вибирає він ту єдину за своїм, тільки йому одному відомому набору якостей.

Читайте також:

Найкращі ідеї для передвесільного дівочникаНасправді, всі результати цих опитувань досить умовні. І суперечка, що чоловік цінує більше: красиву зовнішність, струнку фігуру або світлу голову - залишається відкритим. Думаю, справжній чоловік віддасть перевагу повному пакету: і розум, і красу, і гумор, і добропорядність, і вміння прощати, і доброту і ...


Але, як говориться, кожному своє!

По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net