Вход | Регистрация

Найкращі ідеї для передвесільного дівочника

21 сентября 2012, 15:38
Володимир
журналист
Найкращі ідеї для передвесільного дівочника

Поклавши руку на серце, хочеться відзначити, що традиція влаштовувати девичники за участю стриптизера не є споконвічно слов'янської. Вона прийшла до нас з появою кінематографа і, по суті, є лише плодом уяви, вигадкою голлівудських сценаристів. Якщо піжамну вечірку або похід з подружками в сауну Ви вважаєте занадто нудним прощанням з незаміжньою життям, тоді галаслива вечірка в нічному клубі, цвяхом програми якої є ніхто інший, як стриптизер - якраз те, що потрібно. Вам ще жодного разу не доводилося відвідувати подібні заклади? Тоді пропонуємо ознайомитися з пам'яткою, наведеній нижче.1. Весільна підготовка - дуже виснажливе захід, поєднане з небувалою витратою сил і нервів. Похід з подругами в нічний клуб на стриптиз - якраз той вид відпочинку, який потрібний для Вашої душі і тіла в передсвятковій метушні.


2. Формат таких вечірок завжди проходить в довірчій атмосфері. Його учасницям немає необхідності надягати маски, дотримуватися пристойності, можна бути самою собою, а при бажанні - стати на вечір «поганою дівчинкою».


3. Як ніде в нічному клубі відчувається атмосфера веселощів, свята і відриву. Після такої вечірки тисячі «Лайка» на фото в соціальних мережах Вам забезпечені.


4. Віддавайте перевагу тільки перевіреному клубу з доброю репутацією. В іншому випадку, Ви ризикуєте перетворити свій дівич-вечір в вульгарне дійство замість красивого і яскравого свята.


5. Призначайте такий вечір за тиждень або за кілька днів до весілля. Пом'ятий, сонний і опухлий вигляд нареченої гарний тільки в голлівудських фільмах.


6. Перед поїздкою в клуб продумайте все до дрібниць - хто з подруг поїде додому на таксі, а кому краще буде заночувати у Вас вдома.


7. І ще раз про алкоголь. Будь ласка, відмовтеся від експериментів. Купуйте тільки те, що вже пили і в такій кількості, яка необхідна для Вашої компанії.


8. Заздалегідь обговоріть з подругами можливість походу на стриптиз. Якщо ж вони не розділяють Вашого думки і віддадуть перевагу танцям до упаду простому спілкуванню в Спа-салоні або сауні, краще відмовтеся від цієї витівки.


9.
При зовнішньому дотримання пристойності і навіть самій цнотливій поведінці всі героїні шоу отримують відчуття того, що прийняли участь в скандальному і розв'язному дійстві. Будьте до цього готові.


10. Запасіться більшою сумою грошей, ніж очікуєте витратити. У загальному куражі Ви просто забудете, що ці гарячі чоловіки - не Ваші найкращі друзі, а просто роблять свою роботу професіонали. І чим більше уваги дістається Вашому столику, тим більша сума рахунку прийде в кінці веселощів.

Приємного Вам дівочника і щасливого сімейного життя!


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net