Вход | Регистрация

Сприятливі дні для стрижки

30 августа 2012, 20:43
Володимир
журналист
Сприятливі дні для стрижки

Стрижка - цілком буденний процес, однак із цим нехитрим дійством пов'язана ціла низка різних забобонів, прикмет і рекомендацій. Чому так? 
Про особливе значення і магічну силу волосся згадується ще в Біблії (згадайте богатиря Самсона і підступну Даліл, яка позбавила його всіх сил, обрізавши чудові волосся героя). На Русі говорили «Коса - дівоча краса»; довге волосся було символом дівочої честі й чистоти. За канонами ж містичної і фантастичної літератури, розпущене, довге, пишне волосся - прикраса чародійок і блудниць, які не приховували своєї чарівності і жіночої сили, на відміну від селянок та городянок, скромно ховали локони під хустинками і чепчики.


Читайте також:

Фрази, які призводять до сексуВдала стрижка може перетворити жінку, з сірої мишки на справжню красуню - і навпаки. Звичайно, в основному це залежить від майстерності перукаря, але ... якщо ще й зірки на небі стануть потрібним чином, з новою зачіскою Ви точно будете чарівні! До того ж, хочете вірте, хочете ні, але, кажуть, що стрижка, зроблена в певний день, може вплинути на подальшу долю!Як визначити сприятливі дні для стрижки волосся? 
 

Часто радять звернути увагу на місячний календар. Не рекомендується стригтися в такі «місячні» дні - 1 - 4, 6, 7, 9, 10, 12, 15 - 18, 20, 24, 25, 30. Особливо небезпечними вважаються 9, 15, 23-24 і 29-30 - ці дні взагалі називають «сатанинськими», в них не можна якимось чином займатися власною зовнішністю, щоб не нашкодити і не привернути хвороби. 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 22, 26, 27, 28 - навпаки, дуже щасливі в цьому плані. Нова зачіска зробить Вас ще більш чарівною, приверне багатство і успіх.


Читайте також:

Здоровые ногти – гарант безупречного маникюраДні сонячних і місячних затемнень ніяк не можна назвати сприятливими днями для стрижки волосся.Якщо відвідуєте перукарню у фазі зростаючого Місяця або в повню - волосся буде рости швидко. Якщо на убутному Місяці - рости стануть повільно, але разом з тим зміцняться і будуть менше випадати.Особливо скрупульозним дамам варто звернути увагу на положення Місяця в знаках Зодіаку. Скажімо, якщо Місяць перебуває в знаках водної стихії (Рак, Риби, Скорпіон), Вашому волоссю це не піде на користь: їх буде дуже складно укладати, може з'явитися лупа. З повітряними і вогненними знаками все не так просто: Місяць у Водолії - саме несприятливий час для експериментів із зачісками, Овен теж не найкращим чином вплине на Ваше здоров'я. Близнюки і Терези «протегують» легким, повітряним укладання, Стрілець принесе Вам удачу і успіхи в кар'єрі. Якщо хочете щось змінити у своєму житті, постригся в дні, коли Місяць розташовується в знаку Лева (але якщо у Вас і без того все гаразд, то краще не ризикувати і не гнівити долю). Найкращим часом для візиту до перукаря вважаються періоди, коли Місяць перебуває у знаках Землі - Діва, Телець, Козеріг. Волосся, пострижене в такі дні, буде здоровим і красивим. Місяць у Діві - оптимальний час для хімічної завивки.


Читайте також:

Маски из летних плодовСприятливі дні для стрижки волосся визначаються також і по днях тижня. Неділя - самий невідповідний період, можна «злякати» удачу. Стрижка, зроблена в понеділок, розвіє смуток і печаль на душі, у вівторок - допоможе набратися сил, стати більш активною і рішучою, в середу - поліпшить пам'ять і логіку, підвищить комунікабельність. У четвер варто спробувати постригтися, якщо Вас турбують проблеми у відносинах з родичами, друзями, колегами. П'ятниця - день Венери, день краси. Зачіска, створена в цей день, може кардинально змінити Вашу зовнішність. З одного боку, це просто чудово, але з іншого, якщо Ви не готові до радикальних експериментів - подумайте. І нарешті, субота - вельми сприятливий день для перукарні: і волосся стане краще, і в житті можуть відбутися приємні зміни, Ви немов знімете з себе вантаж старих гріхів, образ і невдач.


Читайте також:

Причины возникновения пигментных пятен.Подібні марновірства можуть здатися дурними або смішними, але чим чорт не жартує? Раптом дійсно пощастить?


По материалам: ledi.bayura.net/
Теги: стрижка
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net