Вход | Регистрация

Які бувають жіночі професії?

14 августа 2012, 22:33
Леді
журналист
Які бувають жіночі професії?

Дуже довгий час основним завданням жінки було виховання дітей та утримання будинку в чистоті й затишку. І на сьогоднішній день багато мам воліють бути домогосподарками і вважають професію материнства найпривабливішою з усіх. Однак більшість представниць жіночої статі намагаються самостійно заробляти собі на життя і не залежати від чоловіків. Існує багато різних професій, але не всі вони підходять для жінок. У яких же сферах працюють сучасні жінки і домагаються більших результатів? І взагалі, які бувають жіночі професії?У чому різниця?
Відмінності між чоловічими та жіночими професіями визначаються як за фізіологічними властивостями, так і за психологічними. Вченими давно доведено той факт, що жінки більш стресостійкі, ніж чоловіки. Тому такі професії як бухгалтер, викладач, провідник та інші сфери діяльності підходять саме для жінок. Такі спеціальності вимагають величезної уваги до дрібниць і різних навичок у спілкуванні. Всі ці якості, безумовно, притаманні дамам. З-за кордону до Росії прийшли такі, невідомі раніше спеціальності як маркетинг, менеджмент, рекрутинг і т.д. Якщо вам цікаво, які бувають жіночі професії, то подивіться на таких співробітників. Інтерес жінок до цих видів трудової діяльності пов'язаний не тільки через їх популярності і затребуваності, але й тому, що дані професії є добре оплачуваними.

 

Читайте також:

 

Чоловікам вхід заборонено
Звичайно ж, існують такі професії, в яких і чоловіки і жінки однаково добре проявляють себе. До спеціальностями, в яких жінки зустрічаються набагато частіше, ніж чоловіки можна віднести наступні. По-перше, робота косметолога, яка вимагає уваги до деталей, граничної акуратності і не виключає творчий підхід, професія, пов'язана з косметикою, безсумнівно, є жіночою. По-друге, жінок, як правило, завжди тягнуло знати все про відносини, тим більше що вони тим самим можуть забезпечити любов і гармонію в своїх сімейних відносинах, тому робота психолога завжди популярна серед дам. І нарешті, «самої жіночої», згідно з опитуваннями, незмінно називають професію секретаря. Неможливо уявити чоловіка, що сидить за комп'ютером у приймальні, відповідає на дзвінки, що призначає і скасовує зустрічі керівника, цим займаються тільки представниці слабкої статі, при цьому вони добре виглядають і люб'язно себе ведуть. Природно на цьому список не закінчується, його можуть продовжити такі професії як вихователь, учитель, дизайнер, бренд-менеджер і т.д.

 

Читайте також:Здоров'я - це наше все
При виборі роботи не варто також забувати про безпеку. Ні для кого не секрет, що деякі спеціальності можуть бути небезпечними для здоров'я. У секретарів і офіс-менеджерів можуть виникнути такі проблеми як болі в спині, а також неприємні відчуття в області кисті рук і пальців. В цьому випадку потрібно купувати спеціальні крісла, столи і все необхідне для того, щоб було зручно працювати. Вчителі, вихователі, викладачі в роботі постійно використовують голосові зв'язки і для того, щоб в майбутньому не виникло проблем, їм потрібно робити різні масажні вправи для горла. Продавці, рекламні агенти, яким доводиться постійно проводити дні на ногах, ще й в туфлях на високих підборах, часто страждають від набряків в ногах.Лікарі в таких випадках рекомендують покращувати кровообіг в ногах, цього можна домогтися, різко піднімаючи на носочки і опускаючись на п'яти. Під час вагітності більше всього страждають стюардеси і провідниці, так як у них відбувається зміна часового поясу, клімату, а також різні негативно позначаються на здоров'ї не тільки матері, але і її дитини. Тому прагнучи піднятися на вершину кар'єри, не забувайте також стежити за своїм здоров'ям, адже його не купиш за гроші.

 

Читайте також:


По материалам: ledi.bayura.net/
Теги: професія
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net