Вход | Регистрация

ТОП-20 речей, які потрібно вспіти до 40 років

14 августа 2012, 22:04
Леді
журналист
ТОП-20 речей, які потрібно вспіти до 40 років

ЛЕДІ просить вас не ставитися до цього списку надто буквально, адже він - лише хороший привід задуматися про власне життя. Впевнені, у кожної з нас є свій перелік вчинків, подій і вражень, які варто реалізувати до цього чудового віку.Закохатися до одуру. Так, щоб підкошувалися ноги. Щоб поцілунки - до синіх губ, а вірність - до труни. Щоб весь світ раптом помістився в одній людині.


Щиро сказати мамі фразу «Ти права». Нарешті усвідомити, що людину ближче і рідніше у вас не буде ніколи.


Витратити місячну зарплату на плаття, яке нікуди і ні до чого надягти. А потім, плюнувши на підшивку глянцевих журналів, відправитися в ньому на вечірню прогулянку. Просто так.


Зателефонувати подрузі в 3:00 ночі зі словами «Я зараз приїду, мені потрібно з тобою поговорити». І ще хоча б раз опинитися в аналогічній ситуації на місці подруги.


Усвідомити, що ваш ідеальний колір волосся - природний, ідеальна вага - середній, і взагалі, краще за все ви виглядаєте в стандартному маленькому чорному платті.


Але до цього обов'язково освітлити волосся до вицвілого мандаринового відтінку, раз-другий коротко їх підстригти (щоб потім по три роки відрощувати), поекспериментувати з чубчиками, дредами, завивка, ультракороткими шортами, пишними спідницями, широкими штанами і безформними комбінезонами. Походити з опухлим від пірсингу язиком, зробити безглузде татуювання на самому видному місці і почути засуджуюче «ох, молодь» від бабусь біля рідного під'їзду.Читайте також: 

Значення кольорів в одязіПолюбити, нарешті, прісний капустяний суп, вівсяну кашу і броколі. І виробити залізну асоціативну зв'язку між хот-догом і неосяжними джинсами розміру XL.


Навчитися говорити «ні» без 20-хвилинної прелюдії у вигляді вибачень і викладу всіх причин першого порядку, що заважають погодитися. Особливо чітко артикулювати відмову в трьох випадках: коли не хочеться займатися сексом, робити чужу роботу і вживати алкоголь.


Навчитися радіти тому, що маєте. Зрозуміти, як здорово просто не хворіти. Як класно мати хоча б кілька надійних друзів. І наскільки це грандіозна удача - прокидатися вранці поруч з коханим і гідним чоловіком.


Знайти і купити туфлі, в яких хотілося б народитися. Повертаючись з ними додому, згадати про той самий малиновий рюкзак з зображенням Міккі Мауса, який в дитинстві вам так і не купили батьки. Подумати, що бути дорослим - це все-таки непогано.Читайте також: 

Хода жінки видає її плодючістьНавчитися робити добро безоплатно. Отримувати радість, допомагаючи людям. Повірити в закон бумеранга і не укладати нечистоплотних контрактів з власною совістю. Переконатися, що поважати себе - це приємно.

Першою зізнатися в любові. Готуватися до цього два тижні, репетируючи у дзеркала можливі варіанти поз, поглядів і інтонацій. Відчути себе безнадійної дурепою, коли ці слова раптом «самі собою позначаться».

Пообіцяти собі ніколи більше так не знущатися над власною психікою.


Поцілуватися взасос з подругою. Позбутися від останніх натяків на романтичне сприйняття цього процесу. З деякою радістю усвідомити, що таки гетеросексуальна.


Відчути смак грошей. Просидіти вечір в дорогому ресторані дуже дорогого міста в найдорожчому вбранні, відчуваючи себе при цьому абсолютно нещасною. Без всякого позерства усвідомити просту річ: щастя таки не в грошах.


Відправитися в  подорож. Випробувати культурний шок від несподівано відкритого «іншого» світу.


Вивчити хоча б одну іноземну мову. Без проблем розповісти іноземцеві, як пройти в Києво-Печерську лавру, попутно обговоривши останній фільм Скорсезе і вплив польської кухні на рецептуру українського борщу.


Випробувати вулканічний оргазм. Захотіти чоловіка так, щоб пересихало в роті. Щоб відчувати, як від пристрасті на вашому тілі ось-ось спалахне одяг. Зламати ліжко, на шматки порвати плаття, спіткнутися об, не встиглого вчасно ретируватися, кімнатного песика. Ще тиждень так посміхатися всім перехожим.


Перестати боятися самотності. Навчитися отримувати насолоду від вечора, проведеного наодинці з ароматичними свічками, лосьйонами для тіла і якісним серіалом.Читайте також: 

Як стати коханою...Відчути дотик долоньки власної дитини. Заснути на корточках біля дитячого ліжечка. Прокинутися на світанку, почувши звернення «мама». Крізь граничну втома відчути себе абсолютно щасливим і наповненим.


Зрозуміти, що ви, за великим рахунком, нічого не повинні «встигнути». І що всі віки, плани, графіки та списки - абсолютна умовність.


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net