Вход | Регистрация

Чоловічі фрази що найбільше дратують жінок

14 августа 2012, 21:32
Леді
журналист
Чоловічі фрази що найбільше дратують жінок

ЛЕДІ пропонує рейтинг фраз, які призводять до заціпеніння жіночу половину людства. Можливо, багато з цих реплік часто доводилося чути і вам.«Подивимося ...»
Ця фраза - безумовний лідер хіт-параду. Зазвичай вона означає: «Ні, відчепися». Дратує тим, що вносить ще більшу неясність в нашу і без того сумбурну життя. На що подивимося? Куди подивимося? Аби звільнитися, називається.«Готувати - це жіноча обов'язок!»
У відповідь на цю фразу хочеться вчительським голосом зачитати список «чоловічих обов'язків». Яку частину з них виконує чоловік, нині вимагає складносурядної вечері?«Ти сама себе накручуєш!»
Взагалі-то це називається здатністю до рефлексії та самоаналізу. На відміну від чоловіків, жінки вміють розрізняти всю палітру емоцій і настроїв, а не тільки «добре», «погано» і «нормально».«Зараз ...»
Доведено: чоловіче «зараз» може тривати роками. Невже не легше просто піти і зробити те, про що вас просять?«Так що? Куди ми підемо сьогодні? Чим займемося? »
Таке відчуття, що кожна панночка зобов'язана підробляти вдома івент-менеджером. І всіляко попереджати ваші напади позіхання, навскидку підкидаючи ідеї для феєричного дозвілля.«Я забув. Потім якось зроблю »
Хоч би збрехав витонченішим, їй-богу. Забув він.«Ти мені не говорила!"
Фраза, яка може змусити навіть саму адекватну дівчину відчути себе психічнохворою. І головне - зворотнє ж не довести.Читайте також: 

Фрази, які призводять до сексу«Так повно в тебе одягу!»
Ось ці жалюгідні тридцять вішалок та десять поличок безнадійно застарілого шмотья ви називаєте одягом?!! «Я цю сорочку вже третій раз за літо вдягаю!» - Класична жіноча реакція на одну з найбільш образливих чоловічих реплік.«Я був п'яний»
І що? Як це пов'язано з тим, що ви домовилися погостювати тиждень у батьків коханої? А потім, до речі, запропонували їй звільнитися з роботи і цілком присвятити себе саморозвитку.

Читайте також: 

5 правил гарного розставання«Я був зайнятий, я працював і не міг тобі подзвонити»
Ага, дві доби, без обіду і навіть без п'яти хвилин перерви. Буває таке, звичайно.«Ти не бачила мої шкарпетки?»
Звичайно, бачила. Один під столом на кухні. Другий в коридорі висить - на спицях велосипеда. Третій (резервний) у спальні, на бильце крісла.«А мама готувала це по-іншому»
Без коментарів.

А які типово «чоловічі» фрази вас дратують?

 

Читайте також:

18 причин, почему нам повезло с полом:


По материалам: ledi.bayura.net/
Теги: фрази
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net