Вход | Регистрация

5 правил гарного розставання

14 августа 2012, 20:36
Леді
журналист
5 правил гарного розставання

Всі історії закінчуються. Любовні - теж. Ще вчора ви не могли перенести 10-хвилинної розлуки, відпускаючи його в найближчий ларьок за хлібом і сигаретами. А зараз збираєтеся назавжди депортувати зі свого життя: без права повернення, листування, особистих зустрічей. І все, що у вас залишається - це красиво попрощатися, зберігши любов хоча б у пам'яті.5 правил гарного розставання

Розривати різко
Розставання - як неминучий знос будівлі, в якому пройшли найкращі роки. Ви мрієте пережити це безболісно, перебираєте в голові самі легкі способи. Так в дитинстві над нами потішалися батьки, коли потрібно було вирвати молочний зуб в домашніх умовах: хочеш - прив'яжемо ниткою до дверної ручки, хочеш - плоскогубцями витягнемо ... Навіщо продовжувати власні муки? Один крок і все - назад шляху немає. Страшно, зате швидко. І по-дорослому.

Читайте також:

Речі, про які чоловікові краще не розповідати

Прощатися по-живому
Нічийна пара ключів на тумбочці, ввічливе зясування, кому залишиться недавно куплений пилосос, випадкове торкання плечем у коридорі, байдуже топчеться біля під'їзду таксист ... Бажаєте, щоб це стало вашими єдиними спогадами про розставання? Тоді не поспішайте з розривом: пильно і з мазохізмом спостерігайте за тим, на що перетворюються ваші, колись божевільні, почуття.

Не обертатися
Запахи тесту, меду, сексу, кава, свіжевипране простирадло, свіжих соків, свежепережітого щастя ... Все, ніж зазвичай пахне в будинку у закоханих, все це тепле, липке, радісне, живе, раптово випурхне з вашого життя, як і не бувало ... І залишаться лише порожні вішалки в шафі, зазначена червоним фломастером дата на настінному календарі і закохані посмішки на фото. Вам захочеться сховатися в цьому тугому коконі спогадів, знову і знову подумки повертаючись до тих місць, де вам було добре.

Тільки от добре там більше не буде, а буде немислимо, жахливо, неймовірно погано. Хочете перевірити, спробуйте.

Читайте також:

Як зрозуміти чоловічу психологію?Не звинувачувати
Він обіцяв завжди: любити, захищати, розуміти, чекати, вірити в вас і в себе. Він обіцяв завжди бути: дбайливим, цілодобово ніжним, що тримає за руку, наспівуючим колискові, зустрічаючим з роботи, захоплюючимся вашими омлетами, що мріє побачити вас у вінчальній сукні. І тепер все це нездійснене,і здається вам ЙОГО виною. Така уже скроєна справжня любов: навіть якщо йдете ви, все одно, здається, що йдуть від вас.

Ви можете прямо зараз посадити його перед собою. Можете підбирати самі отруйні слова, дивитися в упор, волати на розрив аорти, клястися в ненависті, обіцяти швидку розплату, схлипувати, розкривати давно зарубцьовані рани, шукати причини і витоки ... Нічого не зміниться. Нікому не полегшає.
Прийміть той факт, що у вас обох не вийшло. І треба просто йти далі.

Читайте також:

8 причин чоловічої зради: До якого типу ошуканців відноситься ваш кавалер?

Не намагатися розлюбити
Любов не здатна самознищуватися після проголошення фрази «Нам треба розлучитися». Любові фіолетово, вірите ви в неї, чи ні. Вона піде тільки тоді, коли повинна піти. Ви маєте право вирішувати, з ким і коли вам бути поруч. Від кого народжувати дітей, з ким їздити відпочивати, кому дарувати валентинки на День Закоханих. Але вирішувати, кого і скільки вам любити, на жаль, не в ваших силах.


Залиште це питання небесам. Пройде час - і життя подарує вам нове почуття і нові стосунки. Які, цілком може бути, вам ніколи не доведеться ховати.

А як ви думаєте, що означає «розлучитися красиво»?

Читайте також:

Як стати коханою...


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net