Вход | Регистрация

8 причин чоловічої зради: До якого типу ошуканців відноситься ваш кавалер?

04 августа 2012, 17:45
Володимир
журналист
8 причин чоловічої зради: До якого типу ошуканців відноситься ваш кавалер?

Зрада, по суті своїй, вчинок, який не має виправдань. Хтось каже, що причина чоловічої зради - втома від сімейної рутини і необхідність зняти стрес, хтось наполегливо проповідує теорію полігамії. Однак, на думку сімейних психологів, існує кілька чоловічих психотипів, яким властиво брехати, викручуватися, наводити туман і пудрити мізки. Спробуємо розібратися, що до чого.Вісім типів ошуканців
Чому чоловіки зраджують своїм дружинам і коханим? Однозначно відповісти на це питання неможливо. Якщо запитати у десяти різних чоловіків, що змушує їх обманювати своїх улюблених жінок, можна отримати десять абсолютно різних відповідей.В принципі, змінити може будь-який чоловік, але загалом можна виділити 8 типів чоловіків, найбільш схильних до зрад і обману.1. Бунтуюча дитина. У стосунках з жінками вибирає роль «синочка». Часто це виражається у надмірному захопленні «дорослими іграшками», наприклад,"дорослими форумами", комп'ютерними іграми, або в хвастощах перед друзями. Коли жінка вимагає від нього вчинків та поведінки, що відповідають його мужності, і він не здатний з ними впоратися, він робить те, що зазвичай роблять всі діти: бунтує!Його зрада - це відкрита демонстрація жінці, що вона не може контролювати його життя на 100 відсотків.


Читайте також:

Измена мужа: 3 причины его простить2. Запізнілий гуляка. Це чоловік, який дуже рано, «не нагулявшись», одружився. Тепер, коли він став доросліше, солідніше та впевненіше в собі, він почав надолужувати те, що не встиг зробити в молодості: залицятись до всіх гарненьких дівчатат.3. Граючий з вогнем. Цей тип чоловіків-зрадників відрізняє підвищена тяга до ризику. Причина обману у такого чоловіка - жагуче бажання бути спійманим на місці злочину. Він може вступити в зв'язок із сестрою дружини або дівчиною кращого друга. Його надзвичайно заводить сам факт того, що він робить щось заборонене та авантюрне. 


Читайте також:

18 причин, почему нам повезло с полом:4. Вільний птах. Він вважає, що чоловік - це цар та бог, та за визначенням не може бути залежним від жінки в чому б то не було. На його думку,штамп в паспорті, не може обмежувати його свободу, а лише є доказом, що дружина - його власність, і він може ставитися до неї як забажає. Докори та муки совісті йому незнайомі, оскільки в його розумінні він не робить нічого поганого.5. Розважливий. Сімейні стосунки цього чоловіка давно перестали бути для нього чимось привабливим. Пристрасть пішла з них дуже давно, і він дійсно давно хоче, щоб їхні життєві доріжки з колись улюбленою дружиною розійшлися назавжди. Але він також знає про те, що якщо він стане ініціатором розриву, його дружина докладе всіх зусиль, щоб подальше життя не здавалася йому медом. Тому він продовжує жити з дружиною, прикриваючись почуттям боргу, і при цьому заводить собі коханку, не відчуваючи докорів сумління, оскільки в його розумінні шлюб уже давно себе вичерпав.


Читайте також:

Хода жінки видає її плодючість6. Завойовник сердець. Це чоловік - мисливець. Його більшою мірою приваблює сам процес завоювання жінки, а не результат. Він готовий зробити все можливе, щоб завоювати дівчину. Але як тільки «видобуток» виявляється в його розпорядженні, вона перестає його цікавити, і йому необхідно знову виходити на полювання. Він умілий спокусник і знавець жіночих бажань. Таким чином, спокушена їм готова молитися на нього і прощати всі його гріхи, відкриваючи йому шляхи для нових і нескінченних завоювань.7. Той, хто шукає виправдання. Сімейні стосунки цього чоловіка не так вже й погані, щоб їх розривати, але й не так гарні, щоб в них залишатися. І якби він вибрав розрив, він зазнав би величезну провину з цього приводу. Тому він вирішує більш відкрито обманювати свою половину в надії на те, що вона дізнається про його пригоди на стороні, і сама прийме рішення розірвати їх відносини. Інший варіант шукає виправдання чоловіка - це наявність будинку добропорядної, гідною і просто ідеальної жінки, від чого йому хочеться мати під рукою менш досконалу коханку.


Читайте також:

Значення кольорів в одязі8. Клієнт швидкого обслуговування. Дружина цього чоловіка часто використовує подружній секс як засіб маніпулювання своєю половиною. Коли чоловік себе «погано веде», вона просто позбавляє його сексу. В результаті йому нічого не залишається робити, як задовольняти свої потреби на стороні. Він змінює не в знак протесту і не намагається щось комусь довести. Він робить це просто тому, що йому фізіологічно необхідно дати вихід своєї сексуальної енергії.Як відомо, чоловік полігамний і якщо він поки ще не змінив вам - ваші відносини на самому початку і це питання часу. Або це ваша заслуга - вміння вчасно виявити «любовне настрій» і запобігти чоловічу зраду. Таким чином, навчившись розуміти причини зради, жінка здатна навчитися прощати коханого і мати поблажливість до його природі, не змінюючи себе.


Читайте також:

Мифы о женской неверности


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net