Вход | Регистрация

Значення кольорів в одязі

29 июля 2012, 13:51
Володимир
журналист
Значення кольорів в одязі


На перший погляд може здатися, що колір не так вже важливий. Але насправді, правильне поєднання і значення кольорів - дуже важливий елемент для формування певного образу і отримання бажаної реакції на нього.


1. Білий колір, як правило, асоціюється з непорочністю, чистотою, новизною, спокоєм та високою якістю. Існує величезна кількість відтінків білого, кожен з яких має своє значення. Іноді білий колір може викликати і негативні емоції - відчуття стерильності і лікарняної атмосфери, біла брехня, білий прапор поразки.

Читайте також:

Хода жінки видає її плодючість2. Чорний колір асоціюється з вишуканістю, елегантністю, небезпекою і сексуальністю. У негативному сенсі, чорний - це колір магії, незаконних дій, знехтуваним і вигнання, колір ночі і смерті. Часто асоціюється з гнівом, страхом і депресією. І все ж чорний колір практичний, відмінно поєднуємо з іншими квітами і, на радість будь-якій дівчині - чудово стрункішою.


3. Червоний - основний теплий колір. Він викликає найбільш яскраві враження, відразу притягаючи до себе увагу. Червоний колір - це колір рубінів, гранатів, стиглих ягід, колір маку, любові, пристрасті і достатку. Але в той же час - це колір серця, крові, вогню, заборони і війни.

Читайте також:

Одежда на все случаи жизни


4. Рожевий колір, будучи різновидом червоного, викликає зовсім інші асоціації - ніжність, м'якість, чарівність, жіночність, романтичність, чуттєвість.


5. Помаранчевий колір привертає увагу і робить частішим серцебиття. Асоціюється з пікантністю та прянощами, але у великих кількостях - з вульгарністю, нахабством і дешевизною.


6. Жовтий колір, будучи найбільш яскравим з основних кольорів спектра, безперечно, привертає увагу. Жовтий колір пов'язують з щедрістю, гостинністю, комфортом, веселощами, радістю, сонцем. Однак надлишок жовтого, швидко стомлює і починає дратувати. Зараз популярні пастельні відтінки жовтого (бежевий, кремовий і пр.) і різні поєднання жовтого з чорним, зеленим, білим.


Читайте також:

Жінки Африки. Які вони?


7. Зелений колір асоціюється з благополуччям, оптимізмом, надійністю, родючістю, а також, з отрутою, заздрістю, хворобою.


8. Блакитний колір - колір комфорту і спокою, колір постійності, вірності і сміливості. Однак, темно-блакитний - синій колір, вважається депресивним.


9. Коричневий колір заспокоює і вселяє довіру


10. Фіолетовий - колір енергії та елегантності. Однак з ним не варто переборщувати - у великих кількостях він дратує.


11. Сірий - класичний нейтральний колір. Він є відмінним кольором для фону. Сірий - ознака консервативності і інтелігентності, але в той же час може здаватися нудним і непомітним.


Читайте також:


По материалам: ledi.bayura.net/
Теги: одяг
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net