Вход | Регистрация

Коли перший раз стригти малюка

29 июля 2012, 12:58
Володимир
журналист
Коли перший раз стригти малюка

Багато мам стають перед вибором: стригти чи малюка у віці до одного року, чи ні? Адже народна чутка говорить, що перші волосся неодмінно треба зістригти, а ще краще, збрити. Проте, це неправда!


 

Тоненькі, ніжні волоски, з якими дитя з'являється на світ, як правило, до року випадають, і потім починають рости більш густе волосся. Структура та густота волосся закладається генетично, і змінити це голінням або стрижкою неможливо. З віком товщина і густота дитячих волосся збільшується, особливо до 5-6 років. Так що, якщо ваша малеча має рідке волоссячко, не засмучуйтеся, незабаром вони стануть густіше, якщо ви будете правильно доглядати за шевелюрою.


Читайте також:

 


Запам'ятайте, що гоління може пошкодити волосяні цибулини дитини, адже вони розташовані дуже близько до шкіри. Так що, якщо все-таки задумали стрижку, то виберете для цього ножиці.


Мийте волосся своєму чаду щотижня. Краще використовувати для цих цілей спеціальний шампунь, який не зв'язує ніжні і ще не зміцнілі волосся. І, звичайно ж, намагайтеся уникати тугих гумок і металевих шпильок на голові у крихітки. Оптимальна зачіска для однорічної дівчинки - проста стрижка, при якій волосся не лізуть в очі.


Читайте також:

Купание ребенка


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net