Вход | Регистрация

Хода жінки видає її плодючість

28 июля 2012, 20:48
Володимир
журналист
Хода жінки видає її плодючість

Схоже, дійсно є щось таке в жіночій ході. Дослідження доводять, що чоловіки в змозі визначити жінку, яка перебуває в стадії фертильності, тобто більше ймовірності завагітніти. І зробити це можна, простеживши за ходою жінки. Поки що невідомо, які саме рухи робить жінка, що готова до запліднення, але швидше за все, це похитування стегон. До такого висновку прийшли німецькі дослідники з університету Геттінгена. А допомагали їм у цьому хіти Бітлз.


Читайте також: 

Як стати коханою...


У дослідженні взяли участь 48 молодих жінок, яких знімали на камеру, поки вони йшли по прямій лінії і танцювали протягом півхвилини кожна. Потім рух цих жінок перетворили в силуети, щоб їхній зовнішній вигляд не відволікав від їх рухів. Такі експерименти проводилися двічі. У першому випадку жінки були в стадії фертильності, тобто найбільш високої ймовірністі завагітніти, а другий раз вірогідність вагітності була близька до нуля. Далі 200 чоловіків попросили переглянути відео-записи. Їм потрібно було переглянути всі силуети жінок і визначити, наскільки привабливими для них були їх руху.


Читайте також: 

Правильне нанесення макіяжуРезультати ясно показали, що є щось привабливе в жіночій ході в період фертильності жінок. І чим вище були шанси завагітніти, тим більше привабливою була для чоловіків хода жінок. Вчені припускають, що це навряд чи було якось пов'язано зі швидкістю. Швидше за все, справа в похитування стегон. Таким чином, жіноче тіло саме посилає тонкі натяки про свою готовність до зачаття.


Читайте також: 

Особливості та режим харчування годувальниці


По материалам: ledi.bayura.net
Теги: Жінки
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net