Вход | Регистрация

Як стати коханою...

28 июля 2012, 11:33
Леді
журналист
Як стати коханою...

За що чоловіки люблять жінок? Хтось думає, що за красу, інші - що за ласку, а хтось назве інші якості. Однак, хіба можна любити за щось? Адже почуття - це, скоріше, хімія. І важко відповісти, чому тебе тягне до певного людині. Однак, багато пані користуються підвищеною увагою у сильної статі. Як же їм вдається домогтися титулу «кохана жінка»?Безумовно, багато чоловіків мають певний стереотип, ідеальний образ бажаного партнера. Хтось любить високих і струнких, хтось - маленьких і апетитних, хтось рудоволосих, хто блондинок або брюнеток і так далі. Однак, є загальноприйняті стереотипні ознаки, з яких ми можемо і виліпити з себе покорительниць чоловічих сердець.


Читайте також:  Збираємось на побачення


Так-так, це банально, але жінка кохана - це, перш за все, осередок жіночності, ніжності, добра, легкого кокетства. Чоловіки люблять чуттєвих і жіночних дівчат з довгим волоссям, на підборах і в спідниці. Не завжди, звісно, вони вибирають у партнери саме цей тип дівчат, бо не завжди такі дівчата звертають увагу на простих хлопців. Хоча, важко говорити про якісь певні правила. Повторюся, в питанні взаємин винна хімія. Йде якийсь імпульс, клацання, і ми підсвідомо обираємо ту чи іншу людину.


Читайте також:  Жінки Африки. Які вони?


Є жінки, які чомусь вважають, що чоловік її не розлюбить будь-який, якщо це справжні почуття. Звичайно, тут є частка правди. Для чоловіка жінка улюблена буде найпрекраснішою і під час вагітності, і якщо розповніє після пологів, і старіючої. Справжня, духовна любов сліпа. Однак, велике значення має і те, як Ви сприймаєте себе, наскільки ви собі подобаєтеся. Ви для себе теж жінка кохана? Відмінно, значить, вас обов'язково будуть любити. Принаймні ми вас любимо, наші дорогі читачки!...


Читайте також:  Хто ти в коханні


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net