Вход | Регистрация

Як зрозуміти чоловічу психологію?

25 июля 2012, 18:40
Леді
журналист
Як зрозуміти чоловічу психологію?

Чоловіки відмінні від жінок - це аксіома. Та й взагалі кожна людина унікальна по своє природі. Але відмінності між чоловіком і жінкою набагато глибше. Ми не тільки думаємо, ми дихаємо і функціонуємо по-різному.Чи знаєте ви, що одні й ті ж органи по-різному функціонують у чоловіків і жінок, що у нас відрізняються життєві показники, такі як склад крові, частота дихання, серцеві ритми. Що вже тут говорити про мозкову діяльність, організацію мислення, логіку, інтуїцію та темперамент. Однак, як не крути, розуміти чоловіків і їх психологію жінки зобов'язані.

Давайте спробуємо розібратися в основних відмінностях чоловічої сутності і як зрозуміти чоловічу психологію.

Для початку звернемо увагу на той факт, що є деякі якості особистості, які спочатку вважаються «чоловічими». Ви посмієте заперечити, що такі якості, як «прагнення до лідерства», наприклад, дуже часто можна зустріти і в жінок, а у деяких чоловіків воно, навпаки, - відсутнє. І будете праві! Просто мова йде про якихось «усереднених» чоловіків і жінок.


Читайте також: Найпопулярніші чоловічі фантазії


Особливості сприйняття у чоловіків:
 Отже, чоловіки (порівняно з прекрасною половиною людства) більш раціональні, рішучі, стримані, мовчазні, замкнуті, індивідуальні, суворі і агресивні. У них розвинені логіка (у жінок - інтуїція), будь-яку картину або ситуацію вони сприймають в цілому (жінка приділяє увагу деталям), люблять узагальнювати (жінки - аналізувати і «розкладати по поличках»), прагнуть до лідерства, новаторства, хочуть скрізь бути першими . Останнє твердження стосується в тому числі і жінок.


Читайте також:  Речі, про які чоловікові краще не розповідати


Як говорив Оскар Уайльд, чоловік завжди хоче бути першим коханням жінки. Жінки ж більш чуйні в таких питаннях, їм хотілося б стати останньою і бути єдиною любов'ю чоловіка. Сприйняття у чоловіків будується на тому, що вони бачать, на відміну від жінки, яка краще сприймає усне мовлення.

Пам'ятаєте прислів'я, що «чоловік любить очима, а жінка - вухами»? У цьому висловлюванні правди - 99%! Чоловікові, на відміну від жінки, набагато важче переконати щось словами та обіцянками. Він рідше вірить красивим, солодкавим розмовам. Переконливим доказом для чоловіка буде те, що він побачив на власні очі, тоді переконати його буде дуже важко. Яскравий приклад: зрада з чоловічою та жіночою сторони. Навіть якщо коханий повернеться додому з корпоративу з помадою на комірі, жінка «розтане» під його красивими промовами і ніжними нашіптуваннями, зате вона швидше повірити у зраду коханого, якщо їй про це скаже баба Дуся з 5-го поверху.Чоловік менш вразливий, слова для нього значать менше, ніж справи. Жінка, на жаль, навпаки, часто забуває про те, що людину судять не за його словами, а по справах.


Читайте також:  Чи потрібен тобі роман з босом? За і проти


Сприйняття ситуації у чоловіка в основному спирається на логіку. Він оцінює ситуацію в цілому, не розпорошуючись на дрібниці. Купуючи книгу, наприклад, чоловік перегляне зміст, жінка ж відкриє кілька сторінок в середині книги. Чоловіки менш схильні приймати якесь рішення, засновуючи на власній інтуїції. Жінки - навпаки. Хоча, найчастіше, джерелом жіночої інтуїції служить спостережливість і увага жінки до деталей, дрібниць. Чоловік же спирається на логічне мислення і аналіз. Як показує статистика, такий варіант також виправдовує себе. Відсоток жіночих «попадань в яблучко» практично дорівнює відсотку чоловічих при скурпулезному логічному аналізі ..


Читайте також:  Як уникнути сварок?


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net