Вход | Регистрация

Особливості та режим харчування годувальниці

23 июля 2012, 23:39
Володимир
журналист
Особливості та режим харчування годувальниці

 Відразу скажемо, що стан здоров'я дітей визначається не тільки характером, але і режимом харчування в період годування. Ні для кого не секрет, що в молоці матері міститься все необхідне для харчування дитини.


Вміщені в материнському молоці імунні тіла, виконують функцію захисту немовляти від різного роду захворювань. Однак, для того, щоб цінні властивості материнського молока не втратилися, і малюк від цього не постраждав, годувальниці слід дотримуватися правильного режиму харчування.


Читайте також:  МАТЕРИНСТВО - це радісно і тривожно.


Отже, меню в період годування груддю, має бути смачною і різноманітною. Корисні речовини в грудному молоці повинні вистачити не тільки малюкові, але і матері. Мати, що годує грудьми, в раціон свого харчування обов'язково повинна включити: молоко, сир, кефір, м'ясо, рибу, сир, яйця, фрукти, ягоди, а так же круп'яні продукти і хлібні вироби, свіжі овочі (салати з овочів).


Читайте також:  Вагітність та емоції


 Годувальниця разом з їжею повинна приймати необхідну кількість вітамінів, тому що в період годування у неї з'являється величезна потреба до них.Потреба в аскорбіновій кислоті, каротин, пантотенову кислоту заповнюється в основному за рахунок овочів, фруктів і ягід. Навесні і взимку бажано вживати відвар із плодів шипшини.

Читайте також:  Що робити, коли у малюка кольки?


Добре сприяють утворенню грудного молока солодкі фрукти, сік чорної смородини, мед, сметана. Рекомендуються так само блюда з гречаної і вівсяної крупи. Їжу, матір-годувальниця повинна приймати, як мінімум, п'ять разів на добу:


1.ситний сніданок


2.легкій другий сніданок


3.ситний обід


4.менее ситний вечеря


5.за 2:00 перед сном бажано стакан кефіру.

Читайте також:  Загроза викидня. Як запобігти біді?


У період годування не бажано вживати такі продукти: копчені вироби, солодкі газовані напої, капусту, горох, редис (сприяють газоутворення в шлунку), гострі приправи, консерванти та барвники .


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net