Вход | Регистрация

Як правильно вибрати теплі колготки

21 сентября 2016, 02:21
Володимир
журналист

Теплі колготи


Практично всі жінки холодною зимою купують теплі колготки, що б ноги залишалися в теплі, але часто після носіння такого одягу підсумок може бути сумним. Більшість особин прекрасної статі стикаються з такими труднощами, як висипання різного роду, екземи, свербіж, печіння, а все через те, що колготки підібрані не правильно. Якими ж методами потрібно керуватися, щоб вибрати правильно теплі колготки?


Залежно від типу тканини теплі колготки діляться на три категорії, це натуральні, синтетичні і комбінованого складу. Натуральні колготки можуть складатися з 100% бавовни або вовни. Колготки з вовни добре сідають, вони еластичні, шви плоскі, шкіра в них «дихає», плюс до всього вони досить теплі. Якщо говорити про хлопок, то він теж теплий, шви плоскі, шкіра в ньому «дихає», але він не еластичний, тобто що б надіти колготки з бавовни потрібне невелике зусилля.


Теплі колготи

Мінусом колготок з натурального матеріалу є те, що вони колючі, з часом при ходьбі сповзають, і при пранні сідають. Плюс ще до всього якщо бавовна світла, то вона може змінити колір, і потім цей дефект нічим не можна прибрати. Якщо ж все - таки жінки віддають перевагу таким колготкам, то потрібно звертати увагу на те, що б гумка була комфортною і не перетискала тіло, шви повинні бути плоскими, що б не натирали. Крім цього п'ята повинна, сідає за малюнком стопи, інакше такі колготки будуть обвисати, і їх постійно потрібно буде поправляти.Синтетичні колготки на 100% складаються з синтетичного матеріалу, найпоширенішими є поліамід або ж акрил. Такі колготки сідають легко, так як вони є еластичними, легко стираються і моментально висихають, також в них ногам буде тепло. Крім того колготки які виготовлені з акрилу, бувають різних кольорів, що дуже зручно для створення потрібного образу.Мінусами таких колготок, є те, що шкіра в них «не дихає», шви можуть натирати шкіру, можуть викликати алергію і акрилові колготки потрібно прати кожен день і при цьому вони сідають. Якщо ж все таки особини прекрасної статі віддають перевагу таким колготкам, то гумка, повинна бути зручною, шви повинні бути виворітними, п'ята повинна сідає за малюнком стопи. Крім того, після носіння їх, прийшовши додому, їх годиться відразу ж зняти, щоб шкіра подихала і відпочила.


Теплі колготи

Колготки, які мають комбінований склад, тобто складаються з натуральних і синтетичне тканин, дуже зручні у використанні, вони теплі, кожа в них «дихає», вони не сповзають при ходьбі, шви, як правило, зовнішні або плоскі. Крім того, при пранні вони не сідають і не линяють, що дуже зручно. Запам'ятайте, що б колготки були зручні у використанні, вони повинні бути підібрані за розміром.Таким чином, найкраще купувати теплі колготки комбінованого складу, вони не «кусаються», теплі, і мають більше плюсів, ніж інші


Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net