Вход | Регистрация

Відпочинок в Трускавці

19 сентября 2016, 17:46
Володимир
журналист

Відпочинок - що може бути краще і приємніше? Тільки хороший відпочинок!


Але відпочинок може бути зіпсованим, якщо не правильно підійти до його реалізації і підготовки. Насамперед треба визначитися, куди ви хочете поїхати відпочити. Наприклад в Україні дуже багато місць, де можна відмінно і не дорого відпочити. Наприклад в Трускавці, можна не тільки відпочити, а й підлікуватися.довідка: Трускавець - це один з кращих в Україні бальнеологічний курорт. Знаходиться у Львівській обл. і оточений цілющими лісами. На даний момент в Трускавці діє понад 20 різних санаторіїв і безліч міні-готелів. Також на території міста є зоопарк, і безліч розважальних закладів.

Так ось, припустимо Ви все ж вирішили поїхати до Трускавця, то значить треба вибрати ще й готель, де зупинитися. У Трускавці величезна кількість готелів і санаторіїв, так що є з чого вибирати. Наприклад можна вибрати готель Весна, це досить непоганий варіант, так як це не зовсім готель, а санаторій, з власним двором, відмінними процедурами і з бюветами мінеральних вод.


Санаторій Весна - це дев'ятиповерховий будинок, де розташовані спальний корпус, медична база і розважальний центр. Знаходиться в самій центральній частині міста, і недалеко від бюветів з мінеральними водами.Але звичайно цей санаторій може не всім підійти, то з огляду на що в Трускавці величезний вибір санаторіїв, Ви з легкістю можете вибрати інший готель чи санаторій, наприклад санаторій Кристал в Трускавці.


Це одинадцятиповерховому будівля, поєднане критим переходом з курортною поліклінікою і водолікарню.На території санаторію є практично все що потрібно: банкомат, перукарня, магазин, косметолог, тенісний корт і конечноже просорная автостоянка. Тут також проводять різного роду лікування, наприклад органів дихання, опорно рухового апарату та інші захворювання.Є там ще один цікавий санаторій, про який варто згадати - Дніпро Бескид.Даний санаторій знаходиться недалеко від автовокзалу і складається з одинадцятиповерхового і дев'ятиповерхового корпусів, які сумарно можуть прийняти близько 1000 чоловік.Всі санаторії надають тріразовое харчування, і безліч різних видів лікувань, в основному це на основі цілющих мінееральних вод Трускавця.Але в загальному, звичайно вбирати де і як відпочивати - вирішувати Вам, але ми все ж виклали свою думку.


По материалам: karpatyua.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net