Вход | Регистрация

Тибетські секрети молодості

21 июля 2012, 23:12
Володимир
журналист
Тибетські секрети молодості

Нічого не поробиш, краса і молодість - це поняття тимчасові. Однак, одні люди починають в'янути мало не з двадцяти років, а інші ще й в 70 років мають невичерпну енергію і вогник в очах. Сьогодні багато жінок застосовують тибетські секрети молодості і запевняють, що вони допомагають їм підтримувати красу і юність. Ці рецепти перевірені мільйонами людей, і дійсно є дієвими і корисними. 

Сходіть в довколишній ліс або в аптеку, і купіть за 100 г ромашки, звіробою і безсмертника. Ромашка очищає, звіробій захищає від старіння клітин, а безсмертник надає безсмертя! Ну, звичайно, не бессменртне, але довголіття точно!


Читайте также:
  Секрети краси і молодості. Шопінг.


Отже, змішуємо ці трави і перемелює. Щовечора настоюєм одну столову ложку цієї суміші в півлітра окропу. Коли відвар охолоне, процідіть його і випийте склянку настоянки перед сном (можна додати ложечку меду). Вранці випийте решту. Курс лікування триває 2-3 місяці, залежно від стану організму.

 Читайте также:  Секрети краси моделей

Однак, це не всі тибетські секрети молодості. На сході велике визнання отримала проста гімнастика під назвою «Око відродження». Ці вправи можна робити щоранку, замість ранкової зарядки. Поєднуючи ці тибетські секрети молодості, ви досягнете найкращого результату і просто засяє.


Читайте также:  Жінки Африки. Які вони?


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net