Вход | Регистрация

Секрети краси моделей

21 июля 2012, 22:25
Володимир
журналист
Секрети краси моделей

Сьогодні успішні моделі часто діляться з журналістами секретами та порадами, які допомагають їм залишатися на висоті. Якщо ви мрієте стати зіркою подіуму, вам теж потрібно дізнатися секрети краси моделей!


Візьмемо, наприклад, знамениту топ-модель Тайру Бенкс. Ця дівчина завжди приваблює публіку своєю неотразимістю та жіночними формами. Тайра зізнається, що її головна «фішка» - любов до себе. Вона радить всім дамам просто цінувати себе. Один з виразів цієї любові - вести правильний спосіб життя. Дівчата повинні працювати над собою заради моди, краси і гарної фігури, і кожен день робити для себе щось корисне і приємне.


Читайте також: Загроза викидня. Як запобігти біді?


Хайді Клум теж відкриває деякі секрети краси моделей. Вона радить завжди налаштовуватися тільки на позитив. Ніякі ситуації не повинні зламати вас. Жінка завжди повинна посміхатися і випромінювати хорошу енергетику. Також модель радить користуватися тільки природними квітами в макіяжі.


Читайте також: Що робити, коли у малюка кольки?


Інші фотомоделі рекомендують дивитися на фотографа, як на свого коханого, адже саме фотограф може своєю роботою зіпсувати всю вашу кар'єру. Взагалі, закоханий погляд краще виглядає на знімках, ніж звичайний погляд незацікавленого людини.


Читайте також: Найпопулярніші чоловічі фантазії


Секрети краси моделей розкривають учасниці проекту «Топ модель по-російськи». Дівчата кажуть, що перед фотосесією їм допомагає невимушена розмова з фотографом. Це допомагає налаштуватися на позитив і не дає розслаблятися. Комусь взагалі потрібно доторкнутися до фотографа рукою, щоб відбувся контакт з людиною, яка буде з тобою працювати. При цьому всі знаменитості відзначають, що до своєї кар'єри потрібно ставитися з любов'ю, тоді все буде йти як по маслу.


Читайте також: Вагітність та емоції


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net