Вход | Регистрация

Загроза викидня. Як запобігти біді?

21 июля 2012, 21:28
Володимир
журналист
Загроза викидня. Як запобігти біді?

«Загроза викидня» - діагноз, який все частіше можна почути в жіночій консультації. Як правило, майбутнім мамам вдається таки доносити малюка, але бувають і сумні випадки ... Назвемо перелік небезпечних факторів для життя дитини:


1. Гормональний дисбаланс. Наш організм виробляє як чоловічі, так і жіночі гормони. Ці гормони виробляють яєчники і надниркові залози. Для вагітних дуже небезпечний надлишок саме чоловічих гормонів. Такий збій може спровокувати сильний стрес, захворювання, неправильне харчування. Якщо кількість чоловічих гормонів перевищує норму, на 20-22 тижні вагітності є ризик викидня.


Щоб запобігти біді, регулярно робіть аналіз крові на гормони. Якщо щось піде не так, лікар призначить відповідне лікування.


Читайте також: Що робити, коли у малюка кольки?


2. Підвищена здатність згущуватися крові - ще один провокуючий фактор, який може привести до викидня на 18-24 тижні вагітності. Це спадкова проблема, і лікувати її потрібно препаратами, що знижують густоту крові.


Читайте також:  Кнут чи пряник?


3. Інфекційні захворювання теж часто призводять до викидня.


4. Несумісність резус-фактора.


Читайте також: Вагітність та емоції


5. Імунологічна несумісність. Зустрічається рідко. Таке явище виникає, коли батьки дитини генетично дуже схожі один на одного. В такому випадку імунітет матері буквально вбиває плід. Якщо не проводити лікування, дитина не буде мати шанс вижити.


Щоб не допустити такого, перед плануванням дитини зробіть генетичний тест на сумісність. Якщо відповідь буде небажана, лікарі проведуть пригнічення імунної системи мами.


Читайте також:  МАТЕРИНСТВО - це радісно і тривожно.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net