Вход | Регистрация

МАТЕРИНСТВО - це радісно і тривожно.

21 июля 2012, 19:22
Володимир
журналист
МАТЕРИНСТВО - це радісно і тривожно.

Зовсім недавно ти побачила на тесті дві смужки. Тобі радісно і тривожно - як це буде? Це нормальний стан молодої мами, і тобі не варто переживати.
Материнство - це величезне щастя. Найчастіше, нормальна здорова жінка мріє про той день, коли у неї народиться малюк. Це закладено в нас природою.


Це Дар Божий, заради якого жінка готова витримати будь-які випробування. І, не дивлячись ні на що, ми йдемо до своєї мети. Але от що дивно: усвідомлення щастя, прийняття нової ролі - ролі мами - довгий і важкий процес. Начебто ми мріємо про малюка, чекаємо його багато років, а потім ще довгих 9 місяців. І ось він народився, а усвідомлення щастя не прийшло. Буває (і дуже часто), що новоспечена мама навіть не відчуває любові до свого довгоочікуваного дитині. Хіба це нормально? Давай разом відповімо на це питання.


Читайте також: Вагітність та емоції


Чудово, коли людина має мрію і йде до неї, незважаючи на багато перешкод. Щоб не трапилося в житті, важливо не зрадити цю мрію. Дуже важливо, що дитина буде народжений від коханого. Це знімає напругу в очікуванні, почуття провини. Розуміння і підтримка близьких дають сили, впевненість в собі і в завтрашньому дні. Це робить тебе емоційно сильною.


Читайте також: Не забороняйте дитині їсти солодке


При плануванні вагітності необхідно не тільки дотримуватися всіх медичним розпорядженням. Важливо забезпечити таку обстановку, в якій ти будеш уникати хвилювань. Адже на психічний розвиток дитини впливає емоційний стан матері ще до початку вагітності.


Читайте також:
 Як привчити дитину до читання?


Ці прості правила разом з бажанням стати мамою - основа майбутнього материнства. Звідки береться бажання бути мамою? Багато жінок не можуть сказати однозначно, чому вони хочуть мати дітей. І правильно, - адже у кожної є для цього свій привід, мотив. Усвідомлення материнства завжди безпосередньо залежить від справжньої мети народження дитини.


Читайте також:  Надто емоційні діти


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net