Вход | Регистрация

Що робити, коли у малюка кольки?

21 июля 2012, 19:06
Володимир
журналист
Що робити, коли у малюка кольки?

Найпоширеніша причина дитячого плачу в перші тижні життя - це коліки, які виникають в результаті проблем з шлунком. Зазвичай коліки спостерігаються у малюків у віці від 3 тижнів до 4 місяців. Такі напади тривають близько 2:00 в день, і відбуваються в один і той же час, як правило, ввечері. При кольках дитина підтягують ніжки до тулуба, вигинається, неспокійно поводиться, вимагає груди і плаче. Що робити, щоб допомогти дитині?1. Не поспішайте переводить малюка на суміші. Буває, що навіть дуже якісні суміші його шлунок не сприймає. Грудне молоко - ось саме корисне харчування для вашого дитя.


Читайте також: Кнут чи пряник?


2. Годуйте тільки на вимогу. При частих годівлях молоко не встигає перетравлюватися, тому, виникають проблеми з кишечником. Якщо ж годувати дитину дуже рідко, то голодний малюк разом з їжею буде заковтувати повітря, що теж сприяє появі колік.


3. Давайте груди правильно: малюк має захоплювати ареолу, щоб з молоком не потрапило повітря.


Читайте також: Не забороняйте дитині їсти солодке


4. При годуванні притримуйте дитину у вертикальному положенні, а потім дайте йому відригнути повітря.


5. Можливо, вся проблема у вашому раціоні - є такі продукти, які сприяють виникненню газів в кишечнику. Тому, не вживайте в їжу бобові, капусту, гриби, огірки, виноград, копченості та випічку з дріжджового тесту.


Читайте також:  Як привчити дитину до читання?


6. Полегшать стан крихти кропова вода, дитячі чаї з фенхелем і газовідвідна трубочка. Якщо ви поки не готові знайомити новонародженого з пляшкою, приймайте таку настоянку сама, і засіб все одно надійде в дитячий організм.


Читайте також:  Вагітність та емоції


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net