Вход | Регистрация

Не забороняйте дитині їсти солодке

21 июля 2012, 18:39
Володимир
журналист
Не забороняйте дитині їсти солодке

Склався стереотип, що їсти солодощі - погано! Мовляв, у дітей псуються зуби, виникає проблема із зайвою вагою, підвищується ризик діабету.Однак, суворі мами, які забирають у дитини цукерки та шоколадки-мармеладку теж неправі, оскільки позбавляють свого малюка простих радостей.


Вчені вивели теорію, згідно з якою кожен смак має своїм психологічним значенням. Наприклад, людей тягне на кисле і солоне, коли вони переживають непростий період життя. Такі смаки допомагають активізувати вольові центри в мозку, що, в свою чергу, полегшує психологічні муки.


Читайте також:
 Як привчити дитину до читання?


Якщо ваше дитя любить солодке, значить, з ним все в порядку: він росте здоровим як у фізіологічному, так і в психологічному плані. А от, якщо він живить пристрасть до солоного і кислого, це повинно вас насторожити.Ймовірно, він глибоко переживає якусь подію. Поговоріть з дитиною - з'ясуйте причину психологічного болю.


Читайте також: Надто емоційні діти


До речі, твердження, що у ласунів хворі зуби, не підтвердилося! Головна причина проблем із зубами зовсім не любов до цукерок, а погана засвоюваність кальцію. Зверніть на це увагу. При поганому догляді за зубами вони теж можуть зіпсуватися. Проводити чистку зубів потрібно якомога раніше, як тільки вони прорізалися.


Читайте також:  Кнут чи пряник?


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net