Вход | Регистрация

Жінки Африки. Які вони?

21 июля 2012, 00:26
Володимир
журналист
Жінки Африки. Які вони?

Усі жінки дуже різні, і кожна з нас - індивідуальність. Тому нав'язані нам параметри і норми краси - не більше, ніж дурість. Особливо це відчувається, коли перед тобою з'являються жінки Африки - спекотні красуні з Кенії, Тунісу, Конго і Марокко.


Чорний континент цілком скидає традиційні стандарти дамській краси! Приміром, у багатьох народів Африки хороша наречена не та, яка струнка і підтягнута, а та, яка має значний живіт! Також багато африканських народності віддають обвислі груди - щоб дружина, перекинувши її через плече, спокійно нагодувала сидячу в бандажі за спиною дитину.


Також багато жінок Африки проводять процедуру шрамування, створюючи на тілі химерні візерунки з шрамів. Вважається, що чим більше таких малюнків, тим красивіше дівчина. Вищеописані приклади означають наступне: немає єдиних канонів краси. Чорний континент може кожному піднести важливий урок - дамі потрібно вміти любити себе в будь-якому разі, без оглядки на журнальні «стандарти». Втім, жінки Африки мають чимало корисних beauty-секретів, які підійдуть і нам з вами, світлошкірим дівчатам. Ці рецепти допомагають поліпшувати стан шкіри і волосся, підкреслювати неповторність і жіночність.


Наприклад, спробуйте маски з екзотичних фруктів. Ввібрали щедре південне сонце, ці плоди чудово справляються з косметологічними проблемами. Жінки Африки рекомендують чудову маску з манго, яка допомагає при проблемній шкірі, зменшує кількість вугрів, прибирає подразнення. Для цього візьміть половинку манго, розімніть її, додайте чайну ложку оливкової олії та сиру. Можете наносити цю маску не тільки на обличчя, а й на зону декольте. Через 15 хвилин змийте.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net