Вход | Регистрация

Речі, про які чоловікові краще не розповідати

16 июля 2012, 23:52
Володимир
журналист
Речі, про які чоловікові краще не розповідати

Довіра - це фундамент для добрих стосунків. Тим не менш, про деякі речі все-таки краще промовчати, щоб не зачепити і не образити чоловіка.


1. Секс-досьє


Чоловіки часто хваляться, що їм абсолютно все одно, скільки партнерів було у його дівчини до нього, якими видатними здібностями вони славилися й взагалі, як проходила інтимне життя коханої в його відсутність. Чому ж тоді є багато прикладів відносин, які зіпсувала ревнощі до минулого. Так, найімовірніше, він і не піде розшукувати всіх твоїх колишніх, і клятвено пообіцяє не ставити запитань про те, хто навчив тебе оригінальною методикою орального сексу, але чи варто намагатися перевіряти це? Чоловікові цілком вистачає тієї інформації, що до нього ти вже мала сексуальний досвід, хоча і це, чесно кажучи, він сприйме не як позитивний плюс.


2. Маленькі спокуси


Є речі, абсолютно безпечні для відносин, і цілком прийнятні нормами моралі, але зовсім не вписуються у світогляд більшості чоловіків. Або, просто вкрай образливі для них. Приміром, не кожному чоловікові буде приємно дізнатися, що в його відсутність ви займаєтеся мастурбацією, або відвідуєте еротичні сайти. Подібні вільності деякі представники сильної статі прощають чи не важче, ніж абсолютно конкретні вчинки.


3. Заборонені фрази


Якщо попередні секрети не завжди сприймаються нашими партнерами в багнети, то є такі відомості, які ніколи не повинні дійти до їх вух. Отже, твоєму чоловікові краще ніколи не знати:


• про те, що ти дійсно не до кінця задоволена своїм інтимним життям, знаєте не лише ви, але і твої найближчі подруги, колеги по роботі і знайомий психотерапевт твоєї мами;


• при вигляді спортивного засмаглого хлопця на пляжі ти збуджуєшся;


• ти до сих пір пам'ятаєш імена всіх екс-бойфрендів, і навіть згадуєш про приємні інтимні моменти зі свого минулого;


• іноді ти злегка прибріхує, даючи оцінку його подвигів у ліжку, щоб потішити його самолюбство.


По материалам: ledi.bayura.net
Теги: Чоловік
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net