Вход | Регистрация

Найпопулярніші чоловічі фантазії

16 июля 2012, 23:01
Володимир
журналист
Найпопулярніші чоловічі фантазії

Виявляється, наші чоловіки страждають від того, що їхні другі половинки не хочуть втілювати в життя їх секс-фантазії. І справа тут зовсім не в тому, щоб покликати на ложі свою подругу. Чоловіки приходять в захват і від куди більш простих речей.


1. Стрижка на «цьому» місці


Чомусь, багато жінок до цих пір відмовляються від гоління промежини, бо думають, що чоловік, який любить голені геніталії, підсвідомо тягнеться до малолітніх дівчаток, хоча насправді це не так. Не хочеш голитися повністю - роби гарні інтимні стрижки. Це теж неймовірно «заводить».


2. Ненормативна мова


Вживання «грубого слівця» під час сексу подобається багатьом представникам сильної статі. Але не забувай, що в усьому потрібна міра. Користуйтеся ненормативною лексикою тільки під час інтиму, якщо вам двом це подобається. Однак, ні один чоловік тебе не зрозуміє, якщо ці слова будуть проскакувати у тебе в повсякденному житті.


3. Класика жанру


Панчішно-поясові фантазії ось уже кілька десятиліть будоражать розум наших коханих. Повна нагота не може так збудити, як часткове оголення. Хоча, використання сексуального білизни в інтимному житті однаково корисно обом партнерам: погодься, коли на тобі надіті сексуальні панчохи, то і відповідний настрій з'являється, і самооцінка підвищується.


4. Зроби собі добре


Чому жінки соромляться мастурбувати на очах у свого партнера? Адже багато хто з них постійно роблять це наодинці з собою, щоб отримати оргазм і просто зняти напругу. Просто переступи через свої комплекси і достав тим самим неземне задоволення і собі, і коханому.


По материалам: ledi.bayura.net
Теги: фантазії
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net