Вход | Регистрация

Як уникнути сварок?

16 июля 2012, 22:54
Володимир
журналист
Як уникнути сварок?

Кожна дівчина, починаючи стосунки з молодим чоловіком, напевно, не раз задається питанням: як зробити так, щоб не сваритися? Адже образливіше всього буде, якщо ці відносини закінчаться розставанням.


Чому хлопець і дівчина взагалі сваряться? Справа в тому, що відносини, які розвиваються, не можуть перебувати постійно в одній точці.


Часті перепалки через дрібниці говорять про роздратування: ви починаєте більше пізнавати один одного і стаєте ближче. Тут-то і виявляються не дуже хороші сторони вас і вашого обранця. Важкі періоди у відносинах буваю нерідко, не потрібно від них тікати. Адже всі ми знаємо, що зруйнувати відносини набагато простіше, ніж їх зберегти.


Знайте, що кожна людина - індивідуальний і неповторний, і ваш супутник не може бути вашою копією. Тому, не потрібно чекати від молодої людини тих же самих оцінок, вчинків і емоцій, що і від вас. Часто саме з цієї причини хлопець і дівчина починають конфліктувати.


Але й стримувати свій невдоволення теж не потрібно, адже воно тільки буде наростати, і в один момент вб'є ваші почуття. Важливо в цій ситуації піти на компроміс і йому, і вам, спробувати вирішити все цивілізованим шляхом, не опускаючись до лайки. Не бійтеся обговорювати проблему: якщо ваш улюблений цінує вас, то він не захоче розлучатися.


До речі, не варто забувати і про позитивний момент - це коли хлопець і дівчина примирюються. Як же приємно після бурхливих скандалів просто притулитися одне до одного, розуміючи, наскільки вам добре разом. Деякі спеціально сваряться, щоб потім відчути момент примирення. Однак, це дурість - краще цінувати кожну мить, проведений разом, навіщо нервувати даремно.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net