Вход | Регистрация

Хто ти в коханні

16 июля 2012, 22:17
Володимир
журналист
Хто ти в коханні

Те, що ми різні - це проста істина. Природно, жінки в любові теж ведуть себе по-різному. Хочеш дізнатися, хто ти?

 

1.Афродіта. Приваблива, але трохи дурна дівчина. Зате від шанувальників у неї немає відбою, адже чоловікам подобаються красуні, які, до того ж, не будуть показувати свою перевагу і ерудицію. Багато хлопців не усвідомлюють, наскільки ці жінки розсіяні і безгосподарні. А дарма: після весілля вони будуть вирішувати за красуню всі проблеми, стежити за нею, оберігати від неприємних ситуацій. В іншому, це ще не найгірший варіант жінки в любові.


2. «Російська» баба.
Мужня, сильна і витривала. Таким жінкам швидко вдається знайти чоловіка (як правило, він слабше її). Ці жінки в любові і сексі не можуть стати витонченими коханками, чим і не задовольняють потреби чоловіків. Зате «росіяни» баби дуже знадобляться працьовитому мужику, який не дуже вимогливий в сексі.


3. Домашня кішечка.
Ідеальна для будь-якого чоловіка. Тримає житло в ідеальній чистоті, смачно готує. Однак, домашня кішечка безпорадна в життєвих справах - вона не може себе забезпечити. Кішечка може піти «наліво», тому розсудливий обранець з радістю поспішає додому і задаровує свою улюблену подарунками та сюрпризами.


4. Хижачка.
Паразитичний тип жінки, з якими мало хто може довго жити і контактувати. Постійно має претензії до обранця, і дає йому зрозуміти, що він зобов'язаний або повинен робити ті чи інші речі. Зазвичай ці жінки в любові не дуже ніжні, але виглядають привабливо, не надто щедрі на ласки і цікавляться лише грошима.

 

5. Ділова. Така жінка вміє заробляти гроші, енергійна, діловита, ерудованість, на надмірно незалежна. Якщо вона сховає свою зарозумілість, то в любові у неї буде все добре.


По материалам: ledi.bayura.net
Теги: характер
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net