Вход | Регистрация

Чи потрібен тобі роман з босом? За і проти

15 июля 2012, 22:13
Володимир
журналист
Чи потрібен тобі роман з босом? За і проти

Чоловік думає про секс завжди, навіть якщо він - бос. І ось, твій начальник наполягає на близькості, а ти - в роздумах ... Давай пошукаємо плюси і мінуси роману з шефом. Почнемо, мабуть, з хорошого...

 1. Нові відчуття. Звичайно, якщо він не п'є корвалол пачками і виглядає ще нічого ... 

2. Можливість закінчувати робочий день не нудними нарадами, а в шикарному ресторані. Або в хорошому готелі при свічках і шампанському ... Якщо в житті не вистачає романтики, чому б і ні?

 3. Підвищені шанси стати фавориткою і мати пріоритети у багатьох речах.

 4. Є можливість підвищитися на посаді або отримувати більш високу зарплату.

 

А тепер - можливі мінуси

 

1. «Застигла» кар'єра. Багато боси-перелюбники бояться бути викритими в тому, що вони забули про інтереси організації, і заплуталися в жіночій білизні. Звичайно, так буває не завжди, але в будь-якому випадку ваші колеги будуть впевнені, що ви займаєте свою посаду тільки завдяки постільною досягнень.2. Синдром «зайнятої» дівчата. Якщо ти вже заміжня, і просто хочеш урізноманітнити своє життя, це одне. А якщо ти знаходишся в пошуку, то не дозволяй одруженому чоловіку займати в твоєму житті місце, яке може дістатися нежонатому і молодому хлопцю.


3. Можливість втратити голову. У керівних кріслах сидять дуже достойні представники чоловічої статі ... Розумні, наполегливі, схильні до ризику, успішні і ... одружені! І розлучаються вони приблизно в 3 випадках з 100. Так що, дивися сама ...


Перед тим, як приймати остаточне рішення, гарненько обміркуй всі «за» і «проти». По можливості, дізнайся, як жилося попереднім коханкам шефа, і чим закінчувалися романи. А там вже вирішувати тобі.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net