Вход | Регистрация

Вагітність та емоції

15 июля 2012, 22:05
Володимир
журналист
Вагітність та емоції

Жінки, які ніколи не народжували, дуже мало знають про вагітність. Книги і телеекрани дають недостатню інформацію про цей стан. Сьогодні ми обговоримо емоції і переживання, які відвідують кожну майбутню матусю.


1. Знімаємо маски

 

Тепер твій партнер переріс із милого хлопця в майбутнього батька дитини. Тепер ти трошечки по-іншому починаєш дивитися і оцінювати коханого. Тебе відвідують приблизно такі думки: "Чи стане він турботливим батьком і захисником сімейства?".


2. Новий рівень близькості


Ви створили нове життя, яке з'єднає воєдино твій рід і рід чоловіка. Саме ця думка неймовірно зближує сімейні пари в період вагітності. Ось побачите, ви будете на інтуїтивному рівні розуміти і відчувати один одного.


3. Зародження нового


Твоє тіло переживає глобальні зміни, шкіра світиться здоров'ям, груди збільшується. Ти почнеш розуміти значення слів «мати-земля», «родюча весна», і т.д. Це так прекрасно, усвідомлювати себе матір'ю!


4. Позитивні стреси


Найбільш часто вагітні відчувають стрес при виборі імені для дитини. Хочеться, щоб ім'я та звучало добре, і символізувало якісь позитивні поняття. Твоє близьке оточення всіляко намагається підкинути свої ідеї, і це теж дратує. Часом проблема вибору переростає в справжню кризу. Зате, коли ти нарешті знаходиш відповідне ім'я, з'являється відчуття щастя і небесної радості.


5. Мамочка з перших хвилин


Ти починаєш відчувати себе мамою відразу після того, як дізнаєшся радісну новину. Починаєш більш уважно піклуватися про себе, адже це вже турбота про двох людей. Ти помітиш, що дорогу ти переходиш виключно на зелений, і вечорами не гуляєш по безлюдних вулицях. Ти помітиш, що кричущі немовлята вже не діють на нерви, а розчулюють.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net