Вход | Регистрация

Кнут чи пряник?

15 июля 2012, 21:57
Володимир
журналист
Кнут чи пряник?

Часто своїми діями діти просто прагнуть привернути увагу дорослих. Правда, іноді для цього вибираються нехороші вчинки - малюк же розуміє, що своїми примхами і витівками теж може добитися уваги батьків, і навіть швидше, ніж хорошими справами.

 Ви згодні, що кожній людині приємно слухати на свою адресу похвалу, їм краще, щоб ці схвальні слова говорилися публічно? Так і діти: їм потрібно постійно чути, які вони молодці, які вони хороші, як їх люблять. Так що, не скупіться на похвали за будь-якого приводу, навіть найдрібнішого. Це нам здається, що з'їдена тарілка каші - прямий обов'язок малюка. Насправді, для нього це може бути справжнім подвигом. Намагайтеся говорити приємні слова своєму чаду в присутності інших членів сім'ї або друзів.


Дуже багато дискусій виникає щодо матеріальних заохочень. Так, це дієвий спосіб, але постарайтеся матеріальне заохочення завжди строго дозувати. Так малюк буде знати, що така нагорода можлива, але тільки за самі - найважливіші справи.


Що стосується покарань, то тут краще відмовитися від старих методів. Ні в якому разі не карайте їжею, не бийте сильно, не обзивайте лайливими і образливими словами, не ставте надовго в кут, не карайте в публічному місці, а також не повторюйте свої вимоги багато разів, «посилюючи» їх значимість криком. Пам'ятайте, що насильство вселяє страх, ненависть до тих речей, через які карають. Дитина стає забитою і нікчемною, втрачає впевненість у собі, звільняється від мук совісті. В результаті, такі діти втрачають емоційну чутливість і виростають моральними циніками.


Звичайно, без покарань теж не обійтися, але вибирайте для цього більш прийнятні способи. Іноді досить просто розстроєної особи батьків, щоб дитина відчула себе винним.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net