Вход | Регистрация

Як привчити дитину до читання?

15 июля 2012, 20:01
Володимир
журналист
Як привчити дитину до читання?

Часто небажання школяра читати пояснюється не поганим характером, і навіть не наявністю комп'ютера (хоча це, звичайно, вагомий аргумент), а неправильно підібраною літературою. Для того, щоб ваше чадо читало і розвивалося, не обов'язково агітувати його на серйозну літературу. Мало хто з дорослих захоплюється творами Ніцше і Сартра, так що ви хочете від школяра? Тому, якщо твори зі шкільної програми не подобаються дитині, не потрібно переконувати його, що ці книги дуже цікаві. Краще підберіть цікаві і сучасні книги, які захоплять юного читача. 

Так, для молодших школярів можна порадити твори популярного літературного хулігана, поета і прозаїка Григорія Остера. В іронічних посібниках «Як користуватися дорослими» або «Шкідливі поради» дитина зможе знайти для себе багато цікавого. Якщо дитина не любить класику, запропонуйте йому забавний оповідання «Як Еміль потрапив головою в супницю», написаний Астрід Лінгрен.

 За словами психологів, маленький дитина буде легко справлятися навіть з самою насиченою шкільною програмою, якщо перед сном спільно з батьками він буде читати і програвати за ролями твору.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net