Вход | Регистрация

Як прибрати зайву шкіру з живота?

19 января 2013, 01:09
Володимир
журналист
Як прибрати зайву шкіру з живота?

Що ж робити у випадку, коли після пологів ваш живіт сильно обвис, шкіра стала в'яла і втратила свою пружність і тепер звисає страхітливими складками? Як же повернути своїй фігурі гармонійні пропорції, коли ні дієти ні заняття фітнесом не можуть допомогти у вирішенні даної проблеми, як же прибрати цю зайву страхітливу шкіру зі свого живота? Найчастіше, багато жінок страждають комплексом пониження власної самооцінки саме з - за обвислого некрасивого живота. Та це й не дивно, тому що в нинішній моді весь акцент роблять саме на живіт.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікування овочамиПідтягнутий і пружний животик виглядає дуже сексапільно і здатний надати образу його власниці витонченість і грацію - зовсім незалежно від її віку. Навіть у минулі часи коли оголений животик (особливо в Європі) можна було й уявити собі, то тонкої талії також надавали значення не менше, і всі жінки у вісімнадцятому та дев'ятнадцятому столітті переносили жахливі муки коли затягували свою талію в корсет, щоб додати їй тонкість ( саме звідси і постійні непритомність). Але весь жах ховається в тому, що майже п'ятдесят вісім відсотків росіян які готові витримувати найжорстокіші дієти, вживати сумнівні таблетки, купувати дорогі мазі - і це все для того, що б знайти пружний животик, але вони не можуть бути впевнені в ефективному і довгостроковому результаті. У випадку, коли і вдасться скинути зайві кілограми, то тоді шкіра на вашому животі почне сильно обвисає, а лише варто почати нормально харчуватися, то кілограми досить жваво повернуться назад.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Догляд за волоссям у зимовий часНа Заході дану проблему змогли вирішити давно і кардинально, віддавши перевагу на користь абдомінопластики. В Америці така операція вважається поза конкуренцією серед усіх пластичних операцій: приблизно сімдесят відсотків американців жіночої та чоловічої статі від 31 до 65 років зробили собі абдомінопластику! Причому популярність даної пластичної операції весь час зростає: у минулому році американців до такої операції вдався в три з половиною рази більше, порівняно з попереднім роком. Абдомінопластика дає можливість для виправлення деформації черевної стінки, це є досить ефективним засобом для боротьби з відвисання і в'ялістю шкіри вашого живота, видаляє всі розтяжки і різні нерівності. Завдяки підтягування і зменшенню живота, абдомінопластика також сприяє для профілактики хвороб хребта, дисфункції внутрішніх органів, появі застійних утворень в області тазу і в кінцівках.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як набрати вагу?Завдяки абдомінопластиці можливо придбати підтягнуту красиву фігуру без відвисає живота. Що б провести таку операцію, необхідно протягом трьох днів побути в клініці, що б пройти обстеження. А цілковита реабілітація може тривати від одного місяця - до трьох, це буде залежати від об'ємності хірургічного втручання і так - же вашого стану.


Женский онлайн журнал, ЛЕДИ bayura;)net


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net