Вход | Регистрация

Як набрати вагу?

16 января 2013, 19:59
Володимир
журналист
Як набрати вагу?

Для більшості з нас набрати пару кілограмів не складе труднощів, але є й такі, для кого це досить складно. Худорляві дівчата мріють придбати спокусливу фігуру, а чоловіки - атлетичну статуру. Їх можна зрозуміти, але чому то так склалося, що жіночі журнали обходять стороною проблему "худишок", мабуть прекрасну половину людства більше цікавлять такі теми, як "Дієти для швидкого схуднення" або навіть "Місячні під час вагітності" Тим же, кому необхідно видужати просто ніде знайти потрібну інформацію.


Не турбуйтеся, саме для вас ми і публікуємо основні принципи поведінки та харчування, дотримуючись яких вам з часом вдасться наростити м'язову масу, яка допоможе вам виглядати повніше. Отже:


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Догляд за волоссям у зимовий час1. У магазині віддавайте перевагу продуктам з найбільшою енергетичною цінністю: молоко, йогурт і сирки з найбільшою масовою часткою жиру, свинина замість яловичини, шоколад замість мюслі, солодка випічка замість хлібців.2. Ні в якому разі не пропускайте прийомів їжі, намагайтеся планувати своє меню різноманітним і повноцінним, приділяйте увагу сервіровці столу і приправ, стимулюючим апетит, чергуйте послідовність блюд, щоб урізноманітнити трапези, частіше балуйте себе десертом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила ідеальної коханки

3. Збільште кількість з'їдаємої за один прийом їжі: подвійні бутерброди, посуд великих розмірів і обов'язково яскравих кольорів (вони стимулюють апетит). Збільшувати обсяг їжі необхідно поступово, щоб уникнути сильного почуття важкості в шлунку.4. Між стандартними трапезами обов'язково перекушуйте.5. Замість води, пийте калорійні соки або молоко, в яке також можна насипати кілька ложок сухого молока або вершків. Пластівці і каші теж слід робити на молоці.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікування овочами6. Приділіть особливу увагу силовим навантаженням, не забуваючи при цьому підвищити енергетичну цінність свого раціону. Для того щоб витримувати силові тренування і наростити м'язову масу, організму буде потрібно мінімум на п'ятсот - тисячу кілокалорій більше, ніж необхідно людині не зайнятому фізичною працею. Як і об'єм їжі, кількість калорій потрібно нарощувати плавно. Це важливо для загального стану і тонусу організму, запобіжить ризик виникнення хвороб серця і зміни необхідного співвідношення електролітів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети гарного зоруНе варто сліпо вірити в чудодійні препарати і біодобавки, що обіцяють швидкий результат, або слідувати дієтам, що суперечить основам збалансованого харчування (заснованим на одному виді продуктів) і Вашим харчовим перевагам. Якщо Ви все ж зважилися, обов'язково порадьтеся з лікарем. Подібно проблемам схуднення, при наборі ваги головне продуманість, поступовість і безпеку для організму, а головними помічниками тут є харчування і спорт.


Женский онлайн журнал, ЛЕДИ bayura;)net


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net