Вход | Регистрация

Заміж за іноземця

10 июля 2012, 00:24
Володимир
журналист
Заміж за іноземця


В інтернеті багато людей, і людей різних. У всіх різні інтереси і цілі. Якщо ваша мета - знайти чоловіка, то про це треба не соромитися писати. Найголовніша помилка багатьох початківців в тому, що вони думають, що спочатку потрібно знайти друзів по листуванню, або, як варіант, подружитися з людиною, попереписуватися, трохи краще пізнати один одного, а потім вирішувати, чи варто зустрічатися чи ні. Так от, яким би логічно це не здавалося, а така стратегія є хибною в корені!


Який би не був цікавий співрозмовник, а не далі ніж через місяць інтенсивної переписки (або 2 місяці, найбільше, якщо листування не дуже швидке) у вас закінчаться всі теми для розмов і спаде перший інтерес, і ви вже не будете впевнені, а хочете ви зустрітися саме з цією людиною. А якщо ваша зустріч залежить більше від нього, ніж від вас (наприклад, він повинен приїхати або допомогти приїхати вам до нього), то, будьте впевнені, відносини зійдуть нанівець.Є ще одна складність - нудьгуючі іноземці, яким просто цікаво поговорити, поморочити голову або завести друзів по листуванню. Якщо ви не скажете відразу, що ви робите в інтернеті і кого сподіваєтеся знайти, то він так і буде з вами листуватися, з інтересу.Як же всього цього уникнути? Для початку визначтеся з метою. Якщо ваша мета - просто спілкування, то проблеми немає, спілкуйтеся на здоров'я. Для цього співрозмовників знайти не важко. Якщо ваша мета - знайти чоловіка, то потрібно навчитися говорити про це відразу. В цьому немає нічого страшного. Іноземні чоловіки теж дружину в інтернеті шукають. А якщо ні, то навіщо він вам? Не потрібно втрачати час і гроші,особливо якщо ці ресурси у вас обмежені.Якщо ви будете повідомляти про мету ваших пошуків відразу, то це допоможе відсіяти більше половини любителів просто поспілкуватися. Переписувачів у вас відразу помітно зменшиться, але залишаться тільки ті, у кого така ж мета, як і у вас - знайти свою долю і другу половинку, і хто буде розглядати вас як варіант.Зупинимося детально саме на тому, як розповісти про свою мету - знайти іноземного чоловіка.Іноземним чоловікам подобається, коли в листах жінки пишуть про свої цілі в житті, про те, чого вони шукають, і як представляють своє майбутнє. Це стосується, звичайно, тільки серйозних чоловіків. Тому, напишіть перший лист, який ви будете посилати всім сподобався вам чоловікам. І кому б ви його не посилали, той абзац, з вашими думками і планами про майбутнє, в ньому повинен бути присутнім завжди, так як він показує вашу серйозність і наполегливість у досягненні мети. Людині з метою знайти дружину він сподобається, а несерйозного відлякає, і він не стане витрачати ваш час. Так само і ви, в більшості випадків, можете визначати,чи серйозна людина вам пише. 

Про плани (особливо про те, що шукаєте свою долю) зазвичай пишуть в кінці листа, після того як ви представитесь і розповісте про себе, своїх інтересах, своєму місті і т.п. Це буде ваш «перший лист» - в сенсі, що лист, який ви будете посилати перший раз всім чоловікамщо  сподобалися. Тому подумайте над ним гарненько, перечитайте кілька разів, виправте помилки. Потім воно вам заощадить час: власне на написання і на «відсів» чоловіків,що не шукають словянску дружину.

Є ще один момент, про який ми згадували - спроба пізнати один одного, а потім вирішувати, зустрічатися чи ні. Така логіка не працює, на жаль. А працює ось яка: листів через 6 - 10, після первинного знайомства, вже можна визначити подобається людина в принципі чи ні. Тим більше що ви вже один одного з багатьох обрали. Так от, якщо чоловік шукає дружину, вже вибрав вас з тисячі інших дівчат з десяток шлюбних агентств, і ви йому після 6 - 10 листи все ще подобаєтеся, пора вирішувати питання про зустріч!

Це не означає, що він до вас через 3 тижні після знайомства відразу прилетить (хоча, кажуть, буває і таке). Це означає, що він може почати дізнаватися про візу, про вартість перельоту, вирішувати, коли у нього відпустка і коли він зможе до вас приїхати, почати замовляти візу і квиток, звернутися до адвоката з питаннями про те, як привезти дружину з СНД (якщо передбачається, що ви до нього поїдете, то нехай дізнається все те ж, але для вас). До речі, ці ж клопоти додадуть тем для обговорення і не дадуть інтересу одне до одного згаснути, як це неминуче сталося б, якби ви просто «впізнавали» один одного, без перспективи зустрічі, а рішення про зустріч відклали б на місяць або два.

Підводячи підсумок, хочу ще раз нагадати: не бійтеся говорити про вашої мети знайти саме чоловіка, а не друга по листуванню. Це допоможе вам уникнути багатьох проблем і втрати часу і грошей. А так само допоможе вам прискорити досягнення вашої мети, тому що ви не будете розмінюватися на невідповідних кандидатів.

Сподіваюся, ці корисні поради допоможуть вам у ваших пошуках.


По материалам: ledi.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net