Вход | Регистрация

Типи чоловіків

12 января 2013, 17:56
Володимир
журналист

Будь-яка жінка мріє про те, щоб поряд з нею був ідеальний чоловік, тільки от де їх таких взяти? Адже в ідеалі повинна бути і краса, і успішність, і чарівність, і харизма, і дбайливість, і сексапільність, і ... ще багато чого.А коли замість суперчоловіка дістається бабій, кінчений егоїст чи мамин синочок, жінки губляться, не знаючи як себе з ним поводитись.


Давайте розбиратися по кожній ситуації окремо, і тоді вже вирішувати, а чи варта гра свічок.


Отже, вам попався сексуальний егоїст, безмірно себе обожнює, думаючий виключно про свої задоволеннях, абсолютно не дбає ні про вас, ні про ваше здоров'я, та й взагалі ні про що більше. У сексі йому важливо отримати свою розрядку, а як там справи у вас, його абсолютно не хвилює. Він не стане з'ясовувати ваші сексуальні уподобання, не зробить розслабляючий масаж, не поцілує після сексу, а причина всього цього криється в його єдиною і нескінченної любові до себе. В ідеалі від таких чоловіків краще утриматися, але багато жінок думають, що з часом він виправиться, і який-би він не був, а свій.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поради для справжніх дівчат


Можливо, з самого початку стосунків він ретельно маскувався, не показуючи свого справжнього обличчя, а коли себе проявив, пані вирішила, що перевиховає його. Але час іде, і виховний процес затягнувся на роки. Правильним підходом у перевихованні є повна відмова бути на другій ролі, принаймні, в спальні. Озвучуйте свої бажання, а якщо партнер їх проігнорував, перервіть статевий акт, повторивши прохання знову. Нехай він образиться, але зате вас почує. Чи не імітуєте оргазм, нехай сам трудиться, поки ви його не випробуєте. Інакше, вам доведеться грати за його правилами: його улюблені пози, ігри, секс по першому слову. А вам залишиться миритися з незадоволеністю, гінекологічними болячками і психологічними комплексами.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як сподобатися чоловікові по листуванню: 8 способів


Є ще один кепський екземпляр - мамин синочок. Психологія відносин між такою парою заснована на елементах гри. На початку відносин він може бути галантним, романтичним, уважним і акуратним, що, безсумнівно, привертає. Адже це мамине виховання, не дозволить йому не подарувати дамі квіти, не подати руку, не притримати двері, єдине, що поки ще проглядає за цими прекрасними манерами - нерішучість, інфантильність. Вам здається милим, що наодинці, він соромиться вас поцілувати першим, чекає вашої команди, адже це мамин синок, готовий завжди грати на других ролях. А в спільному житті, він не знає, де і що у вас знаходиться в будинку, не вміє робити якісь елементарні речі. Він не проти, коли ви, влаштовуєте йому сюрпризи і берете на себе провідну роль, улещують і пестите його.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як перемогти самотність?


Жінок, зазвичай, такі индивидуми підбирають, дуже схожих на маму. Є одне але, навіть якщо вас такі відносини влаштовують, сексу з часом у вас буде все менше і менше. Нікого ж не манить близькість з мамою, а ви станете просто близькими і рідними людьми. Мамин синок може відправитися на сторону за пошуком коханки, а першою хто про це дізнається станете ви, так як він, повинен буде вам виговоритися, як мамі колись. У такому союзі треба не переборщити з турботою. Привчати його до побутової самостійності починайте відразу, а в якості компенсації, озвучуйте свої сексуальні бажання. Наприклад, погладь мене там-то, поцілунок там-то, а він, будьте впевнені, слухняний учень, так що використовуйте мамія, на повну котушку.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що цінить чоловік в жінці


Любовні стосунки з хронічним невдахою відрізняються від відносин з попереднім типом чоловіка, тим, що якщо мамин синочок здатний зробити відмінну кар'єру, то невдаха мало заробляє, не прагне до прогресу, абсолютно позбавлений амбіцій. Він може роками сидіти на вашій шиї, хникати в жилетку, а на ваші розпитування, коли ж він влаштується на роботу, він буде годувати вас обіцянками. Не варто сподіватися, він не прозріє, і не перекладе тяготи побуту на свої плечі. А він буде ще й дорікати вас, що ви зі своєю роботою, зовсім перестали за собою стежити.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як дізнатися чи зраджує хлопець?


Багато пані тягнуть таких паразитів на собі все життя, вважаючи, що це любов, а якщо розглянути ближче, це просто страх залишитися одній. Невдахи рідко зраджують своїм дружинам, але зовсім не через любов, просто з ліні і страху, позбутися годівнички і вогнища. Секс з таким типажем буде монотонний і нудний, а потім, просто, зійде нанівець, так як ви будете вічно втомленої, а він в печалі. Ви зрозумієте, що віддали свою красу і любов недостойному вас людині, але буде пізно. Боротися з таким станом речей треба якомога раніше, шляхом заохочення чоловіка до активних дій, від пошуку роботи до сексу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Правила ідеальної коханки


І останній екземпляр в жіночій колекції - плейбой. У спальні з таким партнером все прекрасно: і пристрасть, і ніжність, і веселощі, але у всьому іншому ... Біда в тому, що він готовий обдарувати своєю любов'ю всіх жінок. Як не дивно, такі чоловіки дуже рідко кидають свої сім'ї, вони бувають турботливими батьками, але не вважаю вірність запорукою сімейного щастя. Найчастіше, до сорока років вони встигають перебіситись, і будуть з великим задоволенням клеїти з вами шпалери, ніж клеїтися до чергової дамі. Вирішувати в даному випадку вам, чи здатні ви чекати так довго, цей тип чоловіків не змінити, не перевиховати і не переробити, так як їх все одно будуть залучати і піонерки, і пенсіонерки. Якщо ж ви вирішили терпіти до переможного кінця, то варто змінити своє ставлення до даної ситуації, знайдіть в чоловікові якісь достоїнства, в кінці кінців, ви також не у всьому ідеальні.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як керувати чоловіком?


Намагайтеся зацікавити собою плейбоя, міняючи щодня свій образ, різноманітьте секс рольовими іграми, включивши його в цей процес, наприклад, сьогодні я придумала це, а завтра придумай ти. Під час інтиму відверніться від думок про роботу, про побут, про дітей, станьте більш розкутою і пристрасною. Не дарма вікова мудрість пропонує почати зміну світу з самого себе!


Женский онлайн журнал, ЛЕДИ bayura;)net


По материалам: ledi.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://ledi.bayura.net/news/aj_news/8312
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net